کدخبر: 45956 تاریخ انتشار:

خط و نشان سادیو مانه برای پرسپولیس

مهاجم تیم فوتبال النصر روزهای خوبی را سپری می‌کند.

خط و نشان سادیو مانه برای پرسپولیس

به گزارش 9 صبح، ستاره سنگالی تیم فوتبال النصر عربستان در بهترین فرم خود به استقبال فیفا دی و قبل از دیدار با پرسپولیس رفت. النصر عربستان که باید روز بیست و هشتم شهریورماه در ورزشگاه آزادی نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل پرسپولیس ایران برگزار کند در فاصله یک ماه مانده تا این مسابقه حساس در سه دیدار پیاپی لیگ روشن با درخشش ستاره‌های نامدارش ازجمله سادیو مانه به برتری رسیده است.

 

سادیو مانه با وجود حضور در مسابقات جام باشگاه‌های عرب و تجربه قهرمانی همراه با النصر نتوانست گلزنی کند و در یک دیدار پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل شباب الاهلی امارات نیز در انجام این کار ناموفق بود، سه هفته گذشته لیگ حرفه‌ای عربستان را با بهترین عملکرد به پایان برده است.

ستاره سنگالی سابق لیورپول و بایرن مونیخ که نخستین گل خود با پیراهن النصر را در هفته اول لیگ حرفه‌ای عربستان در جریان شکست مقابل الاتفاق به ثمر رساند، طی سه دیدار اخیرشان در ۱۰ روز گذشته ۴ گل به ثمر رسانده و نقش کلیدی در کنار کریستیانو رونالدو در برتری مقابل الفتح، الشباب و الحزم داشته است.

سادیو مانه مقابل الفتح دو گل و الشباب یک گل به ثمر رساند و در دیدار اخیرشان برابر الحزم که دو شب قبل و پیش از فیفا دی برگزار شد، یک گل زد و روی یک گل دیگر نقش داشت تا آمادگی بالای خود را نشان بدهد. این ستاره آفریقایی پس از حضور در اردوی تیم ملی سنگال در یک مسابقه لیگ عربستان مقابل الرائد قرار می‌گیرد و پس از آن باید همراه با النصر به ایران سفر کند و مقابل تیم پرسپولیس قرار بگیرد.

وبگردی
کدخبر: 45956 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت