کدخبر: 45825 تاریخ انتشار:

تقابل دوباره گل‌محمدی با رونالدو

تیم فوتبال پرسپولیس به مصاف تیم النصر خواهد رفت.

تقابل دوباره گل‌محمدی با رونالدو

به گزارش 9 صبح، سرمربی پرسپولیس و سه بازیکن این تیم برای دومین بار مقابل کریستیانو رونالدو قرار خواهند گرفت. پیش از این کریستیانو رونالدو تجربه رویارویی با یحیی گل محمدی و ۳ ستاره پرسپولیس را داشته است. پرسپولیس در گروه E رقابت های این فصل لیگ آسیا باید در گروهی سخت به میدان برود. گروهی که از سوی کارشناسان فوتبال ایران و آسیا به گروه مرگ معروف شده است.

جالب این که بلافاصله بعد از مشخص شدن گروه پنجم این رقابت ها و اعلام همگروهی و رویارویی پرسپولیس و النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ در خاطره بسیاری از اهالی فوتبال، تقابل دوباره علیرضا بیرانوند و کریستیانو رونالدو شکل گرفت. رویارویی که در جام جهانی ۲۰۱۸ رخ داد و کاملا طبیعی است همگان به یاد آن لحظه فراموش نشدنی مهار پنالتی کریستیانو رونالدو از سوی بیرو از رقابت دوباره آن ها استقبال کنند.

کری های بیرانوند با رونالدو پیش از دیدار ایران و پرتغال و سیو تاریخی پنالتی CR۷ باعث شد رویارویی دوباره بیرانوند و رونالدو در بازی پرسپولیس و النصر جذاب تر از هر تقابل دیگری باشد اما در این میان نکته ای که نباید فراموش شود این است که به جز بیرانوند، یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس و دو ستاره دیگر پرسپولیس به احتمال زیاد قرار است برای دومین بار مقابل یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ صف آرایی کنند.

گل محمدی در جام جهانی ۲۰۰۶ و به عنوان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران مقابل رونالدوی جوان قرار گرفت و بی شک به عنوان مدافعی که رو در روی او قرار گرفته تجارب گران بهایی در مورد این بازیکن دارد. به جز یحیی، دو ستاره دیگر پرسپولیس نیز در جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل پرتغال به میدان رفته اند.

در بازی که دو تیم در نهایت به تساوی ۱-۱ دست یافتند در ترکیب تیم ملی مرتضی پورعلی گنجی و وحید امیری به عنوان دو بازیکن ثابت ترکیب ۹۰ دقیقه مقابل این ستاره بزرگ بازی کردند.

از این رو سرمربی پرسپولیس به همراه ۳ ستاره قرار است برای دومین بار مقابل رونالدو صف آرایی کنند. فراموش نکنیم پورعلی گنجی به عنوان رهبر خط دفاعی تیم در بازی ایران و پرتغال به خوبی از عهده مهار رونالدو برآمد و باید دید در جدال دوم خود با رونالدو چه عملکردی خواهد داشت.

وبگردی
کدخبر: 45825 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت