کدخبر: 45799 تاریخ انتشار:

دردسر شیرین ژنرال تیم ملی

تیم ملی فوتبال برای انجام دیدار با بلغارستان آماده می‌شود.

دردسر شیرین ژنرال تیم ملی

 

به گزارش 9 صبح، امیر قلعه‌نویی برای رعایت اصول مربیگری قید حسین کنعانی‌زادگان را زد و حالا برای انتخاب زوج قلب خط دفاعی به دردسر افتاده است! اگر از تمام اهالی فوتبال کارشناسان مربیان و اهل فن بپرسید که بهترین مدافع میانی حال حاضر ایران کیست؟ در تمام ۵ سال اخیر تنها به یک جواب می‌رسید؛ محمدحسین کنعانی‌زادگان.

کنعانی‌زادگان خیلی زود با پرسپولیس در فوتبال ایران مطرح شد. رباط داد و برای گذراندن خدمت سربازی به ملوان رفت و در بازگشت به پرسپولیس، چون تقاضای بازوبند کاپیتانی داشت (که البته حق او هم بود چرا که در آن مقطع هیچکس در آن تیم پرسپولیس سابقه او را نداشت و البته مربیان حاضر به پذیرش این درخواست نشدند) به استقلال رفت.

کنعانی در بازی اول برای استقلال پنالتی داد و در بازی دوم دوباره رباط پاره کرد و کل فصل شانزدهم را از دست داد. پس از بهبودی هم به پرسپولیس برگشت و با این تیم به افتخارات ممکن رسید. سپس لژیونر شد و حالا این فصل دوباره به لیگ برتر برگشته و البته که در تمام این سال‌ها مدافع ثابت تیم ملی بود.

کشف کی روش که انصافاً در زمان مصدومیت هم پای کنعانی ایستاد در نیمه نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۹ اشتباهی بزرگ کرد که به قیمت رفتن مرد پرتغالی تمام شد. کنعانی در زمان ویلموتس و اسکوچیچ فیکس تیم ملی ماند و آنقدر بدون جانشین بود که چشم روی تخلفات انضباطی او هم بستند. اما وقتی قرار شد کی روش برای جام جهانی برگردد، او هم فرصت حضور ثابت در 3 بازی جام جهانی را از دست داد.

با حضور قلعه‌نویی، اولین برخورد با کنعانی بر سر کامنتی بود که او برای کی روش گذاشته بود. وقتی اشتباهات او در فینال جام کافا تکرار شد، دیگر قلعه‌نویی مماشات نکرد و در این اردو کنعانی غایب است. با توجه به مصدومیت مجید حسینی، حالا فقط پورعلی‌گنجی جایگاه ثابتی در قلب خط دفاعی ما دارد. شجاع خلیل‌زاده هم دعوت شد و این فرصتی است برای حسین مرادمند و البته که دردسری برای قلعه‌نویی تا بتواند جانشینی شایسته برای کنعانی پیدا کند چرا که اگر این اتفاق نیفتد و باز او بدون جانشین باشد، همه می‌دانند چه خواهد شد!

وبگردی
کدخبر: 45799 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت