کدخبر: 45795 تاریخ انتشار:

بخت و اقبال باورنکردنی کاپیتان قرمزها

بازیکن اسبق پرسپولیس و فعلی تراکتور دوباره به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد.

بخت و اقبال باورنکردنی کاپیتان قرمزها

به گزارش 9 صبح، لیست تیم ملی فوتبال ایران بعد از پایان بازی‌های هفته چهارم و قبل از انجام بازی عقب‌افتاده تراکتور اعلام شده بود اما بعد از این بازی نام شجاع خلیل‌زاده به‌طور اختصاصی اعلام شد؛ اتفاقی که با توجه به غیبت کنعانی‌زادگان در این اردو، قابل پیش‌بینی به‌نظر می‌رسید.

در لیست اولیه تیم ملی پورعلی‌گنجی، دانشگر و مرادمند به‌عنوان مدافع میانی حضور دارند و البته روزبه چشمی هم در مواقع نیاز می‌تواند در دفاع میانی بازی کند. حالا شجاع خلیل‌زاده که در تمامی بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ در این پست برای تیم ملی بازی کرده بود دوباره به جمع اردونشینان اضافه شده است. شجاع امسال بعد از ۳فصل دوری از لیگ ایران دوباره از قطر بازگشته تا این بار فوتبالش را در تراکتور تبریز دنبال کند.

او که به‌خاطر سابقه قبلی حضورش در این تیم، کاپیتان تراکتور هم هست در فصل جدید ۴بازی ۹۰دقیقه‌ای در لیگ برتر و یک بازی در لیگ قهرمانان آسیا برای تبریزی‌ها انجام داده است. او در این بازی‌ها به‌طور میانگین نمره۷ را از سایت متریکا گرفته و سومین بازیکن برتر تیمش در این فصل محسوب می‌شود.

بهترین عملکرد شجاع در بازی با مس رفسنجان بود که او با ۱۷عملکرد دفاعی، یک پاس کلیدی و دقت پاس ۹۳درصدی از متریکا نمره ۷.۵۵ را دریافت کرد. خلیل‌زاده در بازی با استقلال خوزستان هم نمره ۷.۴۷ گرفت و در هر دوی این بازی‌ها سومین بازیکن برتر تیمش بود. در ۲بازی دیگر که با شکست تراکتور مقابل سپاهان و پرسپولیس تمام شد، شجاع هم مثل سایر تراکتوری‌ها عملکرد خوبی نداشت و نمره بالایی هم نگرفت.

او حالا با میانگین نمرات ۷ در سایت متریکا سومین بازیکن موفق تیمش بعد از ریکاردو آلوز و مهدی عبدی است. نمره سایر مدافعان میانی حاضر در لیست تیم ملی به این شرح است که پورعلی‌گنجی با نمره ۷.۳۱، دانشگر با نمره ۷.۲۰ و مرادمند با نمره ۶.۹۷ در لیست قلعه‌نویی حضور دارند.

وبگردی
کدخبر: 45795 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت