کدخبر: 45708 تاریخ انتشار:

طارمی ناکام بزرگ نقل و انتقالات اروپا

مهاجم پورتو پرتغال در این تیم ماندنی شد.

طارمی ناکام بزرگ نقل و انتقالات اروپا

به گزارش 9 صبح، رسانه ایتالیایی اعلام کرده که انتقال ناکام مهدی طارمی به تیم میلان یکی از ۱۰ جابجایی مهم و شکست خورده فوتبال اروپا است.

 

چندین هفته بحث و گمانه زنی درخصوص آینده مهدی طارمی بی نتیجه بود و این بازیکن در نهایت به حضور در لباس پورتو ادامه می دهد. البته که او فاصله چندانی تا امضای قرارداد با میلان فاصله نداشت و شاید اگر کارشکنی برخی از واسطه های پورتو و خود بازیکن نبود، او امروز در ایتالیا به سر می برد.

بنا بر ادعای بسیاری از رسانه ها و خبرنگاران مطرح دنیای فوتبال، پورتو و میلان برای انتقال طارمی به توافق نهایی رسیده بودند و مبلغ ۱۵ میلیون یورو به علاوه سه میلیون پاداش ها نیز از سوی طرف پرتغالی مورد پذیرش قرار گرفته بود ولی تغییر برخی خواسته های طارمی و اطرافیانش از جمله عدم رضایت از دستمزد ۱,۵ میلیون یورویی سبب شد تا حضور این ایرانی در لباس روسونری منتفی شود.

وب سایت کالچو مرکاتو در گزارشی به مهمترین انتقالات شکست خورده فوتبال اروپا پرداخته که اکثر آن به لیگ ایتالیا مربوط می شود. این رسانه برای مطلب خود تیتر "۱۰ معامله ظریف و پر شور بازار: از سامارزیچ تا طارمی و... لوکاکو!" را انتخاب کرده است.

کالچو مرکاتو نوشته است:

اینجا لیستی از احمقانه ترین جلسات بازار نقل و انتقالات آمده است. سری آ سه ماه را در ترن هوایی تجربه کرد: مذاکرات زیادی که انجام شد، انتقالات غیرمنتظره بسیاری رخ داد اما همچنین چندین معامله در خط پایان شکست خورد، همانطور که شاید قبلاً هرگز در سراسر اروپا دیده نشده بود.

وبگردی
کدخبر: 45708 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت