کدخبر: 45482 تاریخ انتشار:

بدشانسی گربه‌سیاه پرسپولیس!

بازیکن فولاد در بازی با پرسپولیس بدشانس بود.

بدشانسی گربه‌سیاه پرسپولیس!

به گزارش ۹ صبح، تیم فوتبال فولاد خوزستان با وجود شکست دو بر صفر مقابل پرسپولیس، موقعیت‌هایی هم روی دروازه حریف خود به وجود آورد که جدی‌ترین آنها در دو موقعیت با حرکت و شوت‌زنی محمد علی‌نژاد اتفاق افتاد؛ بازیکنی که در گذشته تجربه درخشش برابر شاگردان یحیی گل‌محمدی را داشته و به دنبال تکرار آن بود.

محمد علی‌نژاد که فروردین‌ماه سال قبل نقش کلیدی در پیروزی تاریخی آلومینیوم در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس داشت و یک گل تماشایی زد و روی دو گل دیگر تیمش برابر سرخ‌پوشان موثر بود، این بار می‌خواست همراه با فولاد خوزستان نیز برابر قهرمان لیگ گلزنی کند که این اتفاق نیفتاد.

این وینگر تکنیکی که در نقل و انتقالات تابستانی به‌عنوان بازیکن قرضی از سپاهان به فولاد پیوست در جدال با پرسپولیس بارها با حرکت‌های سریع خود از دو سمت زمین خطرناک ظاهر شد و موقعیت‌سازی کرد و پس از پاس در عمق‌هایی که بازیکنانی مثل منشا نتوانستند از آن بهره ببرند، یک شوت خطرناک در لحظات پایانی نیمه اول زد که توپ با کمترین اختلاف از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

علی‌نژاد در نیمه دوم هم خطرناک نشان داد و با فرارهای سریع خود خط دفاعی پرسپولیس را آزار داد که روی یکی از حرکت‌های تند و تیز او مرتضی پورعلی‌ گنجی مجبور به خطا و گرفتن کارت زرد شد ولی در نهایت تلاش‌های شماره ۹ فولاد بی‌اثر ماند.

وبگردی
کدخبر: 45482 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت