کدخبر: 32072 تاریخ انتشار:

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی مقابل هوادار

پرسپولیس با همان ترکیب بازی مقابل نساجی به مصاف هوادار خواهد رفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی مقابل هوادار

به گزارش 9 صبح: پرسپولیس که هفته گذشته بعد از برتری پرگل مقابل نساجی موفق شد قهرمان لیگ شود،حالا به دنبال گرفتن دومین جام فصل است. شاگردان یحیی گل محمدی در دومین بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی فردا در ورزشگاه دستگردی به مصاف هواداری خواهند رفت که از آخرین تقابل خود با این تیم خاطره خوشی ندارند. از تمرین پرسپولیس خبر می‌رسد که یحیی گل محمدی قصد ندارد ترکیب تیمش را برای بازی فردا تغییر دهد و با همان ترکیب دیدار مقابل نساجی بازی خواهد کرد.

علیرضا بیرانوند مطابق انتظار درون دروازه قرار خواهد گرفت. دانیال اسماعیلی فر و علی نعمتی در دو سمت خط دفاعی بازی خواهند کرد و در قلب دفاع هم شاهد حضور گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی‌گنجی خواهیم بود. میلاد سرلک و سروش رفیعی زوج موفق خط میانی پرسپولیس باز هم در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت و ترابی و صادقی هم در سمت راست و چپ خط میانی به میدان خواهند رفت.

برای خط حمله هم یحیی عیسی آل‌کثیر را جلوتر از سایر مهاجمان تیمش به میدان رفته و در کنار او هم وحید امیری با بازوبند کاپیتانی بازی خواهد کرد. نکته قابل توجه در خصوص ترکیب پرسپولیس این است که چند ستاره این تیم مثل بیرانوند، ترابی، سرلک، رفیعی، پورعلی‌گنجی یک کارته هستند و در صورت دریافت کارت زرد از بازی فینال محروم خواهند شد.

وبگردی
کدخبر: 32072 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت