کدخبر: 31801 تاریخ انتشار:

هجوم سیتی به خرید لیورپول:ستاره آرژانتینی در منچستر

لیورپول از مدت‌ها قبل علاقه زیادی به جذب مک آلیستر داشت و بسیاری از رسانه‌های انگلیسی انتقال او به این باشگاه را تمام شده می‌دانستند.

هجوم سیتی به خرید لیورپول:ستاره آرژانتینی در منچستر

به گزارش 9صبح،لیورپول از مدت‌ها قبل علاقه زیادی به جذب مک آلیستر داشت و بسیاری از رسانه‌های انگلیسی انتقال او به این باشگاه را تمام شده می‌دانستند. 
یورگن کلوپ به صورت جدی به دنبال بهبود شرایط تیمش در خط میانی است و از مدیران این باشگاه خواسته بود که این بازیکن را هرچه زودتر به آنفیلد منتقل کنند. 
اما حالا روزنامه انگلیسی میرر خبر داده که پپ گواردیولا و مدیران سیتی هم به دقت شرایط این هافبک آرژانتینی را زیر نظر داشته‌اند و قصد دارند او را با ارائه پیشنهادی جذاب از چنگ لیورپول بیرون بیاورند و به اتحاد ببرند. ​

 

بسیاری انتظار دارند که ایلکای گوندوغان و برناردو سیلوا در پایان فصل جاری از جمع سیتیزن‌ها جدا شوند و گواردیولا امیدوار است که با جذب مک آلیستر بتواند جای خالی به وجود آمده پس از جدایی این دو ستاره را پر کند. 
سیتی فصل آینده در رقابت‌های لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت و این نکته جذابی برای جذب این بازیکن خواهد بود که می‌تواند او را برای پیوستن به این باشگاه وسوسه کند، امتیاز مهمی که لیورپول از آن برخوردار نیست و شاید همین موضوع به ضرر آنها تمام شود.

منبع:صدآنلاین

وبگردی
کدخبر: 31801 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت