کدخبر: 31665 تاریخ انتشار:

3 لالیگایی به ترکیب تراکتور اضافه شدند

سرمربی اسپانیایی تراکتور قرار است سه مربی لالیگایی جدید به کادر فنی این تیم اضافه کند.

3 لالیگایی به ترکیب تراکتور اضافه شدند

به گزارش 9 صبح: هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور درباره برنامه باشگاه تراکتور برای آماده‌سازی تیم جهت فصل آتی اظهار داشت: همانگونه که پیش از این نیز عنوان شده، هدف‌گذاری هیئت مدیره بر مبنای آماده‌سازی تیمی قدرتمند برای فصل جدید مسابقات قرار گرفته و در همین راستا از چند ماه قبل اقدام به تمدید قرارداد سرمربی تیم و برخی بازیکنان شاخص و تأثیرگذار کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در ادامه خاطر نشان کرد: پس از پایان مسابقات، پاکو خمس با مشخص شدن تعداد سهمیه بازیکنان خارجی از سوی فدراسیون فوتبال، فهرست بازیکنان خروجی و همچنین لیست بازیکنان موردنیاز را در اختیار ما قرار داده است و ما هم براساس این لیست اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. قرارداد هشت بازیکن با باشگاه به اتمام رسیده است و در حال تمدید قرارداد برخی از آنها براساس نظر کادر فنی هستیم.

وی با بیان اینکه مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان در دفتر تهران آغاز شده است، افزود: با توجه به دستورالعمل سازمان لیگ مبنی بر کنترل بیشتر قراردادها، در نظر داریم کلیه قراردادهای بازیکنان و کادر فنی در چارچوب این مقررات تنظیم شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در رابطه با برگزاری اردوی پیش فصل نیز تصریح کرد: براساس درخواست پاکو خمس اردوی پیش‌فصل به مدت دو هفته‌ای در تیر ماه در یکی از مجهزترین کمپ‌های استانبول برگزار می‌شود و در همین راستا دو نفر به‌عنوان نماینده باشگاه طی هفته جاری از این کمپ بازدید خواهند کرد.

هوشنگ نصیرزاده همچنین از تغییرات در کادر فنی تیم خبر داد و گفت: سه مربی که سابقه کادر در لالیگا را دارند از فصل آتی در کنار پاکو خمس با باشگاه همکاری خواهند داشت که از اردوی ترکیه به تیم ملحق می‌شوند.

وبگردی
کدخبر: 31665 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت