کدخبر: 31435 تاریخ انتشار:

گزارش اسپورت:

بارسلونا منتظر فرصت سرنوشت‌ساز لالیگا

پس از جلسه دیروز مدیران لالیگا، این نهاد دوشنبه رسماً تصویب طرح امکان‌سنجی اقتصادی ارائه شده را به باشگاه بارسلونا ابلاغ خواهد کرد.

بارسلونا منتظر فرصت سرنوشت‌ساز لالیگا

به گزارش 9صبح،پس از جلسه دیروز مدیران لالیگا، این نهاد دوشنبه رسماً تصویب طرح امکان‌سنجی اقتصادی ارائه شده را به باشگاه بارسلونا ابلاغ خواهد کرد. در این طرح، باشگاه بارسلونا جزئیاتی را ارائه می‌دهد که در دو سال پیش رو 200 میلیون یورو درآمدزایی خواهد کرد. این یا از طریق فروش بازیکن یا از طریق کاهش هزینه‌ها خواهد بود.

لالیگا این طرح را مطالعه کرده و طبق ادعای اسپورت، چراغ سبز نشان داده است. اقداماتی مانند اعلام تعطیلی بارسا تی وی در چراغ سبز لالیگا موثر بوده است. گامی اساسی برای بارسا به منظور ورود پرقدرت به بازار نقل و انتقالات تابستان 2023. در این صورت بارسا می‌تواند با استفاده از قانون 1-1، به ازای فروش هر بازیکن، یک خرید جدید داشته باشد و مهم‌تر اینکه قرارداد جدید چند بازیکن خود از جمله گاوی و آرائوخو را نیز ثبت کند.

همانطور که ادوارد رومئو، معاون اقتصادی بارسلونا، تاکید کرده است، اولویت مطلق باشگاه ثبت تمام قراردادهای تمدید شده است. رونالد آرائوخو، مارکوس آلونسو، سرخی روبرتو، گاوی و ایناکی پنیا چندی پیش قراردادشان را تمدید کردند. همچنین الخاندرو بالده نیز در شرف تمدید تا سال 2027 است.

منبع:ورزش سه

وبگردی
کدخبر: 31435 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت