کدخبر: 31423 تاریخ انتشار:

جدا شدن گولسیانی از پرسپولیس؟

طی روزهای گذشته این بحث مطرح شد که قرار داد گئورگی گولسیانی اگرچه یک فصل دیگر با پرسپولیس اعتبار دارد اما طبق بند های موجود در آن، فقط در صورتی انجام می شود که طرفین با همدیگر به لحاظ مالی نیز توافق کنند.

جدا شدن گولسیانی از پرسپولیس؟

به گزارش 9صبح،طی روزهای گذشته این بحث مطرح شد که قرار داد گئورگی گولسیانی اگرچه یک فصل دیگر با پرسپولیس اعتبار دارد اما طبق بند های موجود در آن، فقط در صورتی انجام می شود که طرفین با همدیگر به لحاظ مالی نیز توافق کنند. این خبر روز گذشته در خبرورزشی برای اولین بار منتشر شد و بازتاب رسانه‌ای فراوانی هم داشت. 

بازیکن گرجستانی یحیی گل محمدی  در واکنش به این ماجرا به خبرنگار خبرورزشی گفت: ما قهرمان شدیم و در کنار هواداران خودمان از این اتفاق لذت بردیم. شادی فتح لیگ برتر فوق العاده ارزشمند  و لذتبخش است به همین خاطر تحت هیچ شرایطی نمی خواهم روحیه طرفداران پرسپولیس را خراب کنم. از طرف دیگر، ما  با دو پیروزی دیگر میتوانیم جام حذفی را هم مال خود کرده و دبل کنیم به همین خاطر این روزها تمام فکرم معطوف به  کسب موفقیت مجدد همراه با پرسپولیس است. این روزها بابت قهرمانی در لیگ برتر بسیار خوشحال هستیم و به فتح جام حذفی هم فکر می‌کنیم. بنابراین اولویت اول من در حال حاضر لذت بردن از لیگ برتر و فکر کردن به جام حذفی است نه  فصل آینده. اجازه بدهید مسابقات تمام بشود و بتوانیم در فضایی کاملاً آرام پیرامون فصل آینده تصمیم بگیریم.

منبع:صدآنلاین

وبگردی
کدخبر: 31423 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت