کدخبر: 31336 تاریخ انتشار:

فراخوانی مجدد یوونتوسی‌ها به دادگاه

کالچو مرکاتو در خبری رسمی از احضار دوباره باشگاه یوونتوس و 7 تن از مدیران پیشین این باشگاه به دادگاه فدرال خبر داد.

فراخوانی مجدد یوونتوسی‌ها به دادگاه

به گزارش 9صبح،کالچو مرکاتو در خبری رسمی از احضار دوباره باشگاه یوونتوس و 7 تن از مدیران پیشین این باشگاه به دادگاه فدرال خبر داد. این احضاریه در ادامه بررسی پرونده دستکاری حقوق‌ها در دوران ریاست آندره‌آ آنیلی بوده است.

در توضیح این خبر آمده است؛ جوزپه چین، دادستان FIGC (فدراسیون فوتبال ایتالیا) بیانکونری و هفت نفر مرتبط را به‌ خاطر اعمال متعدد؛ از جمله توافق‌های غیرقانونی برای پرداخت خصوصی (زیرمیزی) به بازیکنان در مقاطع مختلف، با وجود اینکه علناً اعلام کرده بود که این دستمزدها لغو شده است، متهم کرده است.

هفت نفر از مدیران پیشین یوونتوس که درگیر این پرونده بوده‌اند، عبارتند از آندره آ آنیلی، پاول ندود، فابیو پاراتیچی، فدریکو کروبینی، جیووانی ماننا، پائولو مورگانتی و استفانو براگین.

گفته می‌شود جلسه دادگاه احتمالاً در ماه ژوئن برگزار خواهد شد.

در همین رابطه یوونتوسی‌ها پیشتر و به اتهام تخلف در  ثبت سود سرمایه با کسر 15 امتیاز مواجه شدند اما در ادامه امتیازهای کسر شده به این تیم باز پس داده شد و حالا باید دید حکم دادگاه برای بانوی پیر چه خواهد بود. این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برای بیانکونری برخوردار است؛ زیرا با توجه به عدم راهیابی به فینال لیگ اروپا و از دست رفتن احتمال قهرمانی، تنها راه باقی مانده برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تداوم حضور در جمع 4 تیم بالای جدول سری A است. این در حالی است که اگر یوونتوس با کسر امتیاز زیاد مواجه شود، ممکن است سهمیه را از دست بدهد.

پیشتر یوفا نیز تهدید کرده بود؛ در صورتی که از روند برخوردهای قانونی با یوونتوس توسط عوامل قضایی فدراسیون فوتبال ایتالیا راضی نباشد، خود رأساً تنبیهاتی برای این باشگاه ایتالیایی در نظر خواهد گرفت، اگرچه تا حصول نتیجه قطعی صبر خواهد کرد.

منبع:تسنیم

وبگردی
کدخبر: 31336 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت