کدخبر: 31335 تاریخ انتشار:

قهرمانی پرسپولیس و تنها زنان حاضر در جشن+عکس

تیم پرسپولیس در حالی موفق شد نساجی را شکست دهد که باوجود شش هزار بلیت فروخته‌شده، حتی برای یک نفر هم جای خالی در ورزشگاه وجود نداشت و همچنین تماشاگران از ساختمان‌های کناری ورزشگاه بازی را تماشا می‌کردند.

قهرمانی پرسپولیس و تنها زنان حاضر در جشن+عکس

به گزارش 9صبح،تیم پرسپولیس در حالی موفق شد نساجی را شکست دهد که باوجود شش هزار بلیت فروخته‌شده، حتی برای یک نفر هم جای خالی در ورزشگاه وجود نداشت و همچنین تماشاگران از ساختمان‌های کناری ورزشگاه بازی را تماشا می‌کردند.

همسایگان معروف شهید وطنی این بار با تعداد بیشتر از روی دیوار و همچنین تراس ساختمان‌های بلند اطراف وطنی، به صورت خانوادگی بازی را تماشا کردند و همچنین در جشن قهرمانی سرخپوشان سهیم بودند.

همچنین در تصویری جالب که باشگاه پرسپولیس منتشر کرده، علاوه بر طرفداران چند نیروی پلیس هم از ساختمان روبروی ورزشگاه وطنی در حال تماشای بازی هستند و اتفاقات مسابقه را زیر نظر دارند.

این دیدار در حالی با برتری پرسپولیس به پایان رسید که بعد از اتمام مسابقه حتی بسیاری از تماشاگران نساجی هم در استادیوم ماندند تا جشن قهرمانی را تماشا کنند و پایان لیگ بیست و دوم در استادیوم تیم محبوب خود لذت ببرند.

ورزشگاه وطنی استادیوم ۱۲ هزار نفری است که در سال‌های اخیر برخی سکوهایش بازسازی شده اما همچنان به نظر می‌رسد برای بازی مهم ظرفیت کمی دارد.

قهرمانی پرسپولیس و تنها زنان حاظر در جشن1

قهرمانی پرسپولیس و تنها زنان حاظر در جشن2

منبع:ورزش سه

وبگردی
کدخبر: 31335 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت