کدخبر: 31328 تاریخ انتشار:

آرسنال و زیر نظر گرفتن دکلان رایس

فابریتزیو رومانو خبرنگار حوزه نقل‌و انتقالات فوتبال جزیره از آغاز فعالیت‌های باشگاه آرسنال برای جذب دکلان رایس، هافبک 24 ساله وستهام در تابستان پیش رو خبر داده است.

آرسنال و زیر نظر گرفتن دکلان رایس

به گزارش 9صبح،فابریتزیو رومانو خبرنگار حوزه نقل‌و انتقالات فوتبال جزیره از آغاز فعالیت‌های باشگاه آرسنال برای جذب دکلان رایس، هافبک 24 ساله وستهام در تابستان پیش رو خبر داده است. به نظر می‌رسد توپچی‌ها در تدارک ارسال اولین پیشنهاد خود برای وستهام هستند.

کاپیتان وستهام که سال 2017 از چلسی به این تیم پیوسته، مدت‌هاست که جزو اهداف نقل‌و انتقالاتی توپچی‌ها محسوب می‌شود و با وجود تگ قیمتی بالای 80 میلیون یورویی، گزینه‌ای محبوب برای میکل آرتتا بوده و هست. این ملی‌پوش انگلیسی تا سال 2024 با چکش‌ها قرارداد دارد و این در حالی است که بند تمدید یک ساله هم در قراردادش دیده می‌شود؛ این بدان معناست که آرسنال برای جذب رایس در تابستان پیش رو راهی جز توافق با وستهام ندارد.

پیشتر دیوید مویس سرمربی چکش‌ها جدایی این بازیکن در تابستان 2023 را تأیید کرده بود.

رایس تا بدین‌جا در 35 بازی فصل 23-2022 برای وستهام به میدان رفته و آمار 3 گل و 2 پاس گل را از خود بر جای گذاشته است. او از سال 2017 در مجموع 202 بازی برای چکش‌ها انجام داده که حاصل آن 9 گل زده و 10 پاس گل بوده است.

منبع:تسنیم

وبگردی
کدخبر: 31328 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت