کدخبر: 31293 تاریخ انتشار:

شخصی که توانست پرسپولیس را متوقف کند

پرسپولیس تهران در یک فصل پر فراز و نشیب و در روزگار اوج و فرود رقبای سرسختش نهایتا در هفته پایانی به جام قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر رسید.

شخصی که توانست پرسپولیس را متوقف کند

به گزارش 9صبح،پرسپولیس  تهران در یک فصل پر فراز و نشیب و در روزگار اوج و فرود رقبای سرسختش نهایتا در هفته پایانی به  جام قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر  رسید. آن‌ها در حالی به این جام رسیدند که پیش از این پنج جام پیاپی را کسب کرده بودند.

دهه نود شمسی طلایی‌ترین دوران تاریخ پرسپولیس است.جایی که برانکو ایوانکویچ به این تیم آمد و سنگ بنای یک پرسپولیس رویایی را گذاشت. تیمی که از سال ۱۳۹۵ شروع به درو کردن جام‌های ایران کرد و به عنوان بهترین تیم ایرانی خودش را به ایران و آسیا تحمیل نمود.

برانکو از پرسپولیس رفت اما راه و رسم قهرمانی این تیم از یادها نرفت و کالدرون و بعد هم یحیی گل‌محمدی مسیر قهرمانی پرسپولیس را ادامه دادند. آن‌ها ابتدا در کسب جام‌قهرمانی هت‌تریک کردند و بعد در عین ناباوری چهارمین و پنجمین جام قهرمانی پیاپی رقابت‌های لیگ برتر را هم کسب کردند. تیم یحیی گل‌محمدی آن‌قدر خوب بود که می‌توانست سال گذشته هم قهرمان شود و ششمین جام پیاپی را کسب کند اما آن‌ها برای دست یافتن به این مهم یک مشکل بزرگ داشتند.

مشکل بزرگ مسیر پرسپولیسی‌ها در این راه  فرهاد مجیدی  و یکی از بهترین استقلال‌های تاریخ بود. تیمی که با رکورد بی‌نظیر هیچ شکست در رقابت‌های لیگ برتر بیست‌ویکمین قهرمان این رقابت‌ها شد. فرهاد مجیدی سال گذشته با یک نمایش خیره‌کننده رشته قهرمانی‌های پیاپی پرسپولیس را پاره کرد تا آن‌ها نتوانند به ششمین قهرمانی پیاپی دست یابند.

منبع:فرارو

وبگردی
کدخبر: 31293 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت