کدخبر: 31287 تاریخ انتشار:

عکس العمل همسر مرحوم حجازی به اظهارات تاج

مهدی تاج، مدیرعامل فدراسیون فوتبال، روز جمعه مهمان برنامه ورزشگاه بود. او در بخشی از صحبت‌هایش درباره مرحوم ناصر حجازی خاطره‌ای را نقل کرد که اکنون با واکنش همسر اسطوره استقلال نیز همراه شده است.

عکس العمل همسر مرحوم حجازی به اظهارات  تاج

به گزالرش 9صبح،مهدی تاج، مدیرعامل فدراسیون فوتبال، روز جمعه مهمان برنامه ورزشگاه بود. او در بخشی از صحبت‌هایش درباره مرحوم ناصر حجازی خاطره‌ای را نقل کرد که اکنون با واکنش همسر اسطوره استقلال نیز همراه شده است.

تاج در صحبت‌هایش گفت: آن سال من مدیرعامل باشگاه سپاهان بودم و تا زمانی که آقای حجازی زنده بودند، من نیز یکی از ارادتمندان به ایشان بودم. اگر از من درباره آقای حجازی بپرسند، یک جمله از او هست که همیشه می‌گفتند: «من هیچوقت از عقیده‌ام نمی‌دزدم تا به نانم اضافه کنم». این جمله ویژه ایشان بود.

در همین خصوص، بهناز شفیعی، همسر اسطوره استقلال درباره اظهارات مهدی تاج رئیس فدراسیون پیرامون زنده‌یاد ناصر حجازی اظهار داشت: امروز از ابراز لطف رئیس فدراسیون به همسرم مطلع شدم و از این طریق وظیفه خودم می‌دانم از او تشکر کنم. واقعیت این است که رابطه ناصر با تاج به بیش از ۳۰ سال پیش بازمی‌گردد. یادم هست ایشان نخستین فردی بود که پس از بازگشت همسرم به ایران سراغ او آمد.

وی ادامه داد: همکاری میان مهدی تاج و ناصر حجازی در سال‌های بعدتر در ذوب آهن هم ادامه یافت. در مسابقات آغازین ذوب آهن نتایج ضعیفی گرفت و یادم هست ناصر تعریف کرد که روزی آقای تاج به تمرین آمده و در جمع بازیکنان عنوان کرده که هر نتیجه‌ای گرفته شود، ماندنی است. این‌چنین تیم در بازی‌های بعدی اعتمادبه‌نفس گرفت و نتایج خوبی کسب کرد.

شفیعی افزود: در زمان بیماری همسرم هم تاج پیش‌قدم بود و چند بار شخصا به منزل ما آمد و ناصر را برای گرفتن عکس از ریه‌اش به بیمارستان برد. او شخصیت بامعرفتی دارد و در میان خانواده ما و به ویژه ناصرخان و بنده مورد احترام فراوان است.

وی همچنین از برگزاری دوازدهمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در ساعت ۱۱ روز پنج‌شنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ در قطعه نام‌آوران خبر داد.

منبع:ورزش سه

وبگردی
کدخبر: 31287 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت