کدخبر: 31285 تاریخ انتشار:

خواسته علی پروین از پرسپولیسی ها

علی پروین گفت: «دم بچه‌های تیم گرم. آن روزهایی که خیلی‌ها از قهرمانی این تیم ناامید شده بودند ۵، ۶ هفته قبل از اتمام فصل مصاحبه کردم و گفتم این پرسپولیس قهرمان می‌شود و خدا را شکر که همین هم شد.»

خواسته علی پروین از پرسپولیسی ها

به گزارش 9صبح،علی پروین گفت: «دم بچه‌های تیم گرم. آن روزهایی که خیلی‌ها از قهرمانی این تیم ناامید شده بودند ۵، ۶ هفته قبل از اتمام فصل مصاحبه کردم و گفتم این پرسپولیس قهرمان می‌شود و خدا را شکر که همین هم شد.»

پروین در گفت‌وگو با ایران ورزشی اضافه کرد: «یحیی امسال خیلی سختی کشید. به او، افشین پیروانی و کریم باقری تبریک ویژه می‌گویم. همچنین به بازیکنان تیم، امید عالیشاه و وحید امیری کاپیتان‌ها که خیلی زحمت کشیدند. بقیه بازیکنان هم خوب بودند. نمی‌توانم بگویم کدام یک از آنها، بهترین بازیکن فصل تیم بودند چون همه به یک اندازه در این قهرمانی سهم داشتند. ان‌شاءالله پرسپولیس بعد از این جام، قهرمان جام حذفی شود.»

سرمربی پیشین پرسپولیس در نهایت گفت: «رضا درویش از دوستان خوب من است و برای اینکه تیم به آرامش برسد، خیلی کار کرد. هم خودش و هم اعضای هیأت مدیره. امیدوارم به خاطر این قهرمانی، بماند و باشگاه را مدیریت کند. پرسپولیس به چنین مدیری نیاز دارد.»

منبع:همشهری

وبگردی
کدخبر: 31285 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت