کدخبر: 31141 تاریخ انتشار:

پرسپولیس جشن پانزدهمین قهرمانی را در قائم‌شهر گرفت

این دیدار که در حضور پرشور هواداران دو تیم برگزار می‌شد که پرسپولیس توانست با پیروزی پر گل ۴ بر صفر و بدون توجه به دیگر دیدارهای همزمان رقیب خود یعنی سپاهان، عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.

پرسپولیس جشن پانزدهمین قهرمانی را در قائم‌شهر گرفت

به گزارش 9صبح، پرسپولیس که برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ تنها  به یک پیروزی در هفته پایانی در ورزشگاه وطنی قائمشهر برابر نساجی نیاز داشت از همان ابتدای بازی، کار خود را تهاجمی آغاز کرد و توانست در همان نیمه دوم کار خود را راحت کند.

این دیدار که در حضور پرشور هواداران دو تیم برگزار می‌شد که پرسپولیس توانست با پیروزی پر گل ۴ بر صفر و بدون توجه به دیگر دیدارهای همزمان رقیب خود یعنی سپاهان، عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.

علی نعمتی (۲)، سعید صادقی (۲۸)، سروش رفیعی (۷۵) و میلاد سرلک (۷۸) گل‌های پرسپولیس را در این دیدار به ثمر رساندند.

پرسپولیس در پایان لیگ برتر بیست‌ودوم با ۶۶ امتیاز قهرمان شد و بالاتر از سپاهان ۶۵ امتیازی ایستاد.

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، حامد شیری (۷۷ - محمدرضا مهدی‌زاده)، سیدعلیرضا ابراهیمی، احمد موسوی (۶۶- احسان قهاری)، متین کریم‌زاده، مهرداد عبدی، محمد شریفی (۴۶- کریم اسلامی)، ایوب کلانتری (۶۶- علی داوران)، فرزاد زامهران، علی شجاعی (۴۶- اکبر صادقی) و رضا جعفری

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند (۸۳ - احمد گوهری)، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، سروش رفیعی (۸۰- سینا اسدبیگی)، پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، وحید امیری (۸۰- لئاندرو پریرا)، سعید صادقی (۸۰- امید عالیشاه)، گولسیانی و عیسی آل‌کثیر (۸۰- مهدی عبدی)

نیمه اول

دقیقه ۱: توپ ارسالی توسط مهدی ترابی روی ضربه ایستگاهی با دفع ناقص حامد شیری و علیرضا ابراهیمی همراه شد اما در ادامه توپ مقابل پای علی نعمتی قرار گرفت تا او به راحتی دروازه نساجی را باز کند.

 دقیقه ۱۷: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس از سمت چپ با ارسال مهدی ترابی به پشت محوطه جریمه همراه بود که شوت دانیال اسماعیلی‌فر بد اختلاف زیادی از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۸: شوت محکم عیسی آل‌کثیر از پشت محوطه جریمه توسط علیرضا حقیقی مهار شد.

دقیقه ۲۲: شوت سروش رفیعی از پشت میانه زمین نساجی به راحتی توسط علیرضا حقیقی دفع شد.

دقیقه ۲۸: اشتباه علیرضا ابراهیمی باعث شد وحید امیری در مقابل محوطه جریمه صاحب توپ شود و پاس عمقی خود را به سعید صادقی بدهد که او در موقعیت تک به تک گل دوم را هم به ثمر رساند.

دقیقه ۳۰: توپ‌گیری خوب علی شجاعی و پاس او به رضا جعفری، مهاجم نساجی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما تکل گئورگی گولسیانی توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۴۰: در پی برخورد گئورگی گولسیانی و رضا جعفری، بازیکنان نساجی را صاحب یک ضربه ایستگاهی کرد که توپ ارسالی توسط بازیکنان نساجی با دخالت علیرضا بیرانوند راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۲: پاس میلاد سرلک در پشت محوطه جریمه به مهدی ترابی رسید، اما شوت این بازیکن در اختیار علیرضا حقیقی قرار گرفت.

دقیقه ۴۴: ارسال زمینی سروش رفیعی روی ضربه ایستگاهی روی خط محوطه جریمه به دانیال اسماعیلی‌فر رسید و ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۷: پاس وحید امیری با اشتباه اکبر صادقی مقابل پای علی نعمتی قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با واکنش علیرضا حقیقی راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۸: شوت عیسی آلکثیر با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵: شوت سعید صادقی پس از برخورد به مدافعان نساجی به راحتی در اختیار علیرضا حقیقی قرار گرفت.

دقیقه ۶۶: اشتباه حامد شیری، وحید امیری را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد اما علیرضا ابراهیمی پیش از رسیدن توپ به مهاجم سرخپوشان در مقابل دروازه، این موقعیت را از حریف سلب کرد.

دقیقه ۷۵: فرار سعید صادقی از سمت راست با پاس او به میلاد سرلک همراه شد. سرلک توپ را به سروش رفیعی داد و او با شوت مستقیم از گوشه دروازه علیرضا حقیقی، او را برای سومین بار تسلیم کرد.

دقیقه ۷۸: این بار نوبت میلاد سرلک بود. دقایقی بعد از پاس گل، او با یک دورخیز کوتاه شوت خود را به سمت دروازه زد و به شکلی دیدنی پرسپولیس را به گل چهارم رساند.

وبگردی
کدخبر: 31141 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت