کدخبر: 31037 تاریخ انتشار:

فابیو کاپلو پیشنهادی به آنچلوتی پس از تحقیر رئال مادرید داد

کاپلو، سرمربی پیشین رئال مادرید و تیم ملی فوتبال ایتالیا این گونه به شکست سنگین کهکشانی‌ها واکنش نشان داد: شکست با ۴ گل در نیمه نهایی بسیار سنگین است.

فابیو کاپلو پیشنهادی به آنچلوتی پس از تحقیر رئال مادرید داد

به گزارش 9صبح،رئال مادرید که در دیدار رفت برابر منچستر سیتی در برنابئو به تساوی یک بر یک دست پیدا کرده بود در بازی برگشت با نتیجه دور از انتظار ۴ بر صفر شکست خورد تا وداعی تلخ با لیگ قهرمانان داشته باشد.

کاپلو، سرمربی پیشین رئال مادرید و تیم ملی فوتبال ایتالیا این گونه به شکست سنگین کهکشانی‌ها واکنش نشان داد: شکست با ۴ گل در نیمه نهایی بسیار سنگین است. به نظرم بهتر است که کارلو آنچلوتی به پیشنهاد فدراسیون فوتبال برزیل فکر کند. در شرایط کنونی تیم‌های قدرتمندتر از رئال وجود دارند. آنچلوتی شاید دوست داشته باشد که قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند. به نظرم بهتر است که هدایت تیم ملی فوتبال برزیل را برعهده بگیرد تا چنین شانسی را داشته باشد.

او ادامه داد: این برای دومین‌بار است که گواردیولا با سیتی راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌شود. به نظرم این بار شانس بیش‌تری برای قهرمانی دارد. بازیکنان سیتی با قدرت و توان زیاد دنبال توپ می‌دوند. آن‌ها استحکام و کیفیت شگفت انگیزی دارند. نقطه ضعفی در این تیم می‌بینید؟ به نظرم هیچ نقطه ضعفی ندارند.

منچستر سیتی در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا باید در استانبول به مصاف اینتر برود.

منبع:همشهری

وبگردی
کدخبر: 31037 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت