کدخبر: 30477 تاریخ انتشار:

تیکه سنگین یک پرسپولیسی به استقلال و سپاهان

این روزها و هفته ها باز هم شاهد مصاحبه های طعنه آمیز علیه صدرنشین لیگ برتر بودیم. مصاحبه هایی که در نشست خبری شروع و به شبکه سوم سیما هم کشیده شد.

تیکه سنگین یک پرسپولیسی به استقلال و سپاهان

به گزارش 9صبح،این روزها و هفته ها باز هم شاهد مصاحبه های طعنه آمیز علیه صدرنشین لیگ برتر بودیم. مصاحبه هایی که در نشست خبری شروع  و به شبکه سوم سیما هم کشیده شد. این مصاحبه ها واکنش رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را به دنبال داشت تا سپاهانی ها از او شکایت کنند.

رضا نورمحمدی کاپیتان سال های نه چندان دور پرسپولیس در این رابطه معتقد است، سکوت کردن بهترین جواب به برخی هاست. او با بیان این جمله افزود: به شخصه معتقدم یکی از دلایل اصلی موفقیت یحیی گل محمدی و شاگردانش کم حرفی در میکسدزون، نشست خبری و رسانه هاست. سرمربی پرسپولیس و بازیکنان این تیم حرف خود را در زمین مسابقه می زنند و این خیلی ارزشمند است. همین تاکتیک ساده و امتحان پس داده کمک کرده است پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر باشد و فقط یک بازی و سه امتیاز برای قهرمانی کم داشته باشد.

وی ادامه داد: به نظر من بگذارید دشمنان پرسپولیس هر حرفی دوست دارند بزنند و تا دلشان می خواهد مصاحبه کنند. پرسپولیسی ها اصلا نباید جواب کسی را بدهند و تمرکز خود را بر هم بزنند. یک مثالی برای شما بزنم و آن هم این است که یک بوکسور قهرمان سنگین وزن جهان که در خیابان جواب کُری خوانی شهرت طلبان را نمی دهد و دعوا نمی کند. او حرف هایش را در رینگ مسابقه می زند. دعوایی هم داشته باشد یا کُری هم باشد در چارچوب همان رینگ انجام می دهد. پرسپولیس هم چنین شرایطی دارد و در چند سال اخیر همیشه با این صحبت های تکراری و بدون سند و مدرک مواجه بوده است.

نورمحمدی همچنین خاطرنشان کرد: این صحبت ها در آلمان هم در مورد بایرن مونیخ می شود. مگر بایرنی ها کم می آورند؟ هر سال برای قهرمانی می جنگند و باز هم قهرمان می شوند! پرسپولیس خوشبختانه چند سالی است که در آرامش به سر می برد و فصل گذشته را فقط از دست داد که البته باز نایب قهرمان شد. این تیم همواره در سال های اخیر با شایستگی قهرمان شده و دو مرتبه هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده که با توجه به سرمایه گذاری عظیم تیم های کشورهای عربی و شرق آسیا در دهه اخیر کار بسیار ارزشمند و نادری بوده است. بنابراین برخی صحبت ها و مصاحبه ها اصلا ارزش فکر کردن هم ندارند.

نورمحمدی همچنین به بازی حساس هفته پایانی اشاره کرد و گفت: نساجی مازندران تیم شایسته و پرطرفداری است که با همه توان برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس بازی خواهد کرد. بنابراین باید پرسپولیس در این دیدار بسیار منطقی و به دور از احساسات بازی کند. نباید برای گل زدن عجله کند و انشالله با دقت و تفکر و ارائه یک بازی منطقی به نتیجه دلخواه رسیده و قهرمانی لیگ بیست و دوم را جشن خواهد گرفت.

منبع:صدآنلاین

وبگردی
کدخبر: 30477 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت