کدخبر: 24492 تاریخ انتشار:

این سرمربی تمام به‌دردنخور‌ها را بیرون می‌کند!

لوییز فرناندز، ستاره سابق پی‌اس‌جی و تیم ملی فرانسه، که بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ مربی این باشگاه بود، معتقد است بهترین گزینه برای هدایت پی‌اس‌جی کسی جز پپ گواردیولا نیست.

این سرمربی تمام به‌دردنخور‌ها را بیرون می‌کند!

به گزارش 9 صبح،  پی‌اس‌جی چهارشنبه گذشته در آلیانز آرنا برابر بایرن ۲-۰ شکست خورد تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با شکست برابر حریف آلمانی از لیگ قهرمانان حذف شود. پی‌اس‌جی از جام حذفی و اتحادیه فرانسه نیز کنار رفته و تنها در لیگ شانس قهرمانی دارد. پس از ناکامی جدید در لیگ قهرمانان، شایعات برکناری کریستوف گالتیه از مربیگری پی‌اس‌جی هم شنیده می‌شود. منابع فرانسوی معتقدند گالتیه حتی اگر با پی‌اس‌جی قهرمان لیگ شود نیز اخراج خواهد شد. لوییز فرناندز، ستاره سابق پی‌اس‌جی و تیم ملی فرانسه، که بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ مربی این باشگاه بود، معتقد است بهترین گزینه برای هدایت پی‌اس‌جی کسی جز پپ گواردیولا نیست.

او به اکیپ گفت: «مربی ایده‌آل برای پی‌اس‌جی پپ گواردیولاست. او اگر مربی پی‌اس‌جی شود، کیلیان امباپه را محور برنامه‌های تاکتیکی تیمش خواهد کرد و تمام بازیکنان غیر مفید و کسانی که در تیم نمی‌دوند را بیرون خواهد کرد. با پپ، ما یک تیم پویا و متفاوت را خواهیم داشت، یک تیم به معنای واقعی کلمه. امیدوارم روزی او را روی نیمکت پاریس ببینم.»

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت