کدخبر: 24489 تاریخ انتشار:

مغضوب کی‌روش محبوب سرمربی جدید تیم ملی!

با حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی به نظر می‌رسد، یکی از بازیکنان استقلال شانس زیادی برای حضور در اردوی تیم ملی و در نهایت ترکیب ثابت این تیم پیدا کند.

مغضوب کی‌روش محبوب سرمربی جدید تیم ملی!

به گزارش 9 صبح، محمد محبی که یکی از بهترین بازیکنان این فصل استقلال بود و در بازی با فولاد هم پاس گل داد، توسط کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی دعوت شد، اما در لیست نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی قرار نگرفت!

اما با حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی به نظر می‌رسد، این بازیکن شانس زیادی برای بازگشت دوباره به اردوی تیم ملی و در نهایت ترکیب ثابت تیم ملی داشته باشد. محمد محبی در شاهین بوشهر بازی می‌کرد که توسط امیر قلعه نویی به تیم سپاهان فراخوانده شد و در سال اول حضور در لیگ برتر هم در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و هم توامان به اردوی تیم ملی و تیم امید دعوت شد. در زمان مربیگری مارک ویلموتس محمد محبی یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی بود، اما با آمدن اسکوچیچ و در ادامه کارلوس کی روش این بازیکن جایگاه خود را در اردوی تیم ملی از دست داد! امیر قلعه نویی ۲۸ اسفند تمرینات آماده سازی تیم ملی را برای بازی با روسیه آغاز می‌کند و به نظر می‌رسد یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی محمد محبی از تیم استقلال باشد و با توجه به آمادگی فنی و بدنی احتمالا در ترکیب ثابت تیم ملی در مصاف با روسیه به میدان می‌رود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت