کدخبر: 24315 تاریخ انتشار:

دلایل جدایی سرمربی استقلالی مشخص شد!

سرمربی سابق تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، توضیحاتی را درباره‌ جدایی از این تیم ارائه داد.

دلایل جدایی سرمربی استقلالی مشخص شد!

به گزارش 9 صبح، رضا عنایتی درباره جدایی‌اش از باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: تجربه نشان داده تغییرات به نفع یک تیم نیست و به ندرت باعث می‌شود بحران‌ها پشت سر گذاشته شوند. تیم‌های نفتی با اینکه زیرمجموعه وزارت نفت هستند، زیرساخت‌های بسیار ضعیفی دارند و از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند. تیمی که نام نفت روی آن است، نباید مشکل مالی داشته باشد و نمی‌دانم برای حل این مشکل باید چه کرد.

وی در مورد قبول پیشنهاد سرمربیگری نفت گفت: مذاکره ما با دوستان بیشتر از یک ماه طول کشید و من می‌دانستم شرایط بسیار دشواری خواهد بود. مطابق آنالیزی که داشتم، می‌شد کارهایی برای تیم انجام داد. با این حال وقفه ایجاد شده به‌خاطر جام جهانی ۲۰۲۲ و دو بازی حساس برابر ملوان و مس کرمان را از دست دادیم. مدیرعامل باشگاه تلاش زیادی می‌کند، اما به تنهایی نمی‌توان مشکلات تیم بزرگ نفت را برطرف کرد.

سرمربی پیشین نفت مسجدسلیمان راجع به تأثیر لیدرهای نفت روی مسائل فنی این تیم گفت: سال‌های سال است که این موارد تکرار می‌شود و نمی‌دانم دوستان چرا جلوی این مشکلات را نمی‌گیرند. بعد از بازی با استقلال به نشست خبری رفتم و هنگامی که برگشتم، انگار یکی از لیدرها به رختکن رفته بود. روحم از این ماجرا خبر نداشت و وقتی خبرنگاران از من سؤال کردند، گفتم چنین مسئله‌ای نبوده است.

عنایتی در ادامه گفت: هشدار دادم اگر دوباره چنین اتفاقی تکرار شود، روی دیگر مرا می‌بینید. اگر کسی وارد رختکن شود، به حریم خصوصی شما ورود کرده است. کانون هواداران ما فوق‌العاده فعال بودند و اتفاقات بازی با نساجی برای همین دو، سه نفر بودند. ما با برتری ۲ بر صفر به رختکن رفتیم و هنگامی که همه خوشحال هستند، کسی باید خصومت شخصی داشته باشد که چاقو پرتاب کند.

وی درباره پرتاب کاتر موکت‌بُر به زمین در جریان دیدار نفت مسجدسلیمان و نساجی گفت: به‌خاطر دو یا سه نفر، اتفاقاتی افتاد که نباید می‌افتاد. نهادهای نظارتی و انتظامی باید ورود کنند و ما اخبار وحشتناکی می‌شنویم. جایگاه دو سه نفر به هم ریخته است و امیدوارم جلوی آنها گرفته شود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت