کدخبر: 24018 تاریخ انتشار:

ستاره پرسپولیس ساز جدایی کوک کرد/خرید گران قیمت یحیی رفتنی شد

لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس باز هم در امر گلزنی برای تیمش ناکام ماند، در حالی که پاس چندان خوبی هم هم‌تیمی‌هایش برای او ارسال نکردند.

ستاره پرسپولیس ساز جدایی کوک کرد/خرید گران قیمت یحیی رفتنی شد

به گزارش 9 صبح، یورگن لوکادیا به صورت ناگهانی پرسپولیس را ترک کرد تا یحیی گل محمدی مجبور شود یک مهاجم خارجی دیگر به جای ستاره هلندی تیمش جذب کند. در نهایت هم یک مهاجم برزیلی در نیم فصل با پرسپولیس قرارداد امضا کرد.لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی و جدید پرسپولیس که به تازگی جذب و جانشین لوکادیا شده، بعد از اینکه در بازی مقابل هوادار و سپاهان به عنوان یار جانشین وارد بازی شد، در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان از ابتدا به میدان رفت و فیکس بود. با توجه به مصدومیت عمری، یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفت از خرید جدیدش در ترکیب اصلی استفاده کند.یحیی قصد داشت با این کار باعث هماهنگی بیشتر پریرا با سایر نفرات شود و همچنین بیشتر در شرایط مسابقه قرار بگیرد. با این حال مهاجم گرانقیمت برزیلی نتوانست گلزنی کند. در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان پریرا به جز یکی دو صحنه که موقعیت‌های نصف و نیمه گیرش آمد، موقعیت آنچنانی برای گل زدن نداشت. پریرا در طول بازی چند بار در موقعیت خوبی خودش را قرار داده بود ولی در عین تعجب بازیکنان پرسپولیس به او پاس ندادند. اتفاقی که خیلی به مذاق پریرا خوش نیامد و او ناراحتی‌اش را البته نه به صورت جدی، ولی نشان داد. بازیکن جدید قرمزها هنوز با سایر نفرات هماهنگ نشده بود و به نظر می‌رسید، دلیل اینکه او چند بار در موقعیت قرار گرفت ولی توپ به او نرسید، عدم هماهنگی با همبازیانش باشد.

با این حال پریرا در بازی مقابل تراکتور هم دوباره به صورت فیکس برای پرسپولیس به میدان رفت و در کمال تعجب باز هم اتفاقات بازی با نفت مسجد سلیمان تکرار شد. خرید جدید گل محمدی چند بار در موقعیت خوبی قرار گرفت ولی بازیکنان پرسپولیس باز هم ترجیح دادند که به او پاس ندهند. نمی‌شود با قاطعیت گفت که بازیکنان پرسپولیس از قصد به پریرا پاس نمی‌دهند ولی اینکه این اتفاق در چند بازی که او برای پرسپولیس به میدان رفت تکرار شد، کمی عجیب و البته شائبه‌برانگیز است.پریرا در این چند بازی مهاجم ششدانگ و فوق‌العاده‌ای نشان نداده و به لحاظ شم گلزنی و البته چارچوب شناسی قابل مقایسه با لوکادیا نیست. با این وجود بازیکنان پرسپولیس هم چند بار به او پاس ندادند و این بازیکن نتوانست بیشتر خودش را نشان دهد.شاید اولین گل برای پریرا خیلی مهم باشد و موقعی که طلسم گل نزدن‌های او بشکند، روند گلزنی های او شروع شود ولی آنطور که مشخص است، کیفیت فنی لوکادیا به مراتب بالاتر از پریرا است و ستاره هلندی از همان بازی اولش برای پرسپولیس نشان داده بود که چه مهاجم فوق‌العاده‌ای است.

این خبر را هم بخوانید: تشکیل جلسه فوری هیئت مدیره پرسپولیس برای بدهی پریرا/ مهاجم برزیلی راه لوکادیا را می‌رود؟

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت