کدخبر: 23643 تاریخ انتشار:

ماجرای کمک دولت به باشگاه پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه استقلال در برنامه زنده تلویزیونی صراحتاً از کمک دولت به باشگاه پرسپولیس صحبت به میان آورد.

ماجرای کمک دولت به باشگاه پرسپولیس

به گزارش 9 صبح، در روزهای اخیر موضوع پرداخت طلب آندره‌آ استراماچونی و جریمه ای که فدراسیون بین‌المللی فوتبال برای این موضوع در نظر گرفته به سوژه اول باشگاه استقلال تبدیل شده است.مدیران باشگاه استقلال رسماً اعلام کرده‌اند اگر تا یازدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۲ طلب سنگین آندره‌آ استراماچونی به علاوه جریمه دیرکرد پرداخت پول را ندهند ضمن بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال، ۶ امتیاز هم از این تیم در جدول رده بندی کسر می شود. علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در برنامه زنده تلویزیونی فوتبال برتر علاوه بر این که اعلام کرد برای کمک گرفتن جهت پرداخت طلب استراماچونی به مقامات رسمی دولت و مجلس نامه نگاری کرده گفت: «ما توقع داریم دولت از هر راهی که می تواند به ما کمک کند چون ما هم جزوی از این کشور و مملکت هستیم».

اما بخش مهم صحبتهای فتح الله زاده جایی بود که خیلی نرم و دوستانه باشگاه پرسپولیس و کمک هایی که از دولت دریافت کرده است را نشانه گرفت. مدیرعامل استقلال گفت: «خود آقای صدری(مدیر اسبق باشگاه پرسپولیس) گفته بود همراه اول مبلغ بسیاری به آن‌ها کمک کرده است. یا مثلا آقای آذری جهرمی به آنها کمک کرده است».

وی همچنین با اسم بردن از باشگاه رقیب تهرانی اش افزود: «ما به پرسپولیس کمک کردن را ایراد نمی‌دانیم بلکه می‌گوییم؛ به ما هم کمک کنید».

به نظر می‌رسد فشار های اخیر از سوی هواداران و البته نگرانی های مدیران استقلال جهت کسر امتیاز از این تیم در شرایطی که رقابت سختی در بالای جدول رده‌بندی به وجود آمده است مدیرعامل باشگاه استقلال را مجاب کرد تا در تلویزیون به شکل نرم و دوستانه، حمله‌ای را علیه باشگاه رقیب تهرانی تیمش استارت بزند.لازم به ذکر است؛ قطعاً این موضوع از سوی مدیران و باشگاه پرسپولیس و همچنین طرفداران این تیم بی پاسخ نخواهد ماند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت