کدخبر: 20730 تاریخ انتشار:

ناامیدی هم‌زمان فرهاد و ساپینتوویزای امارات شهریار باطل شد!

شهریار مغانلو یکی از آماده‌ترین مهاجمان این روزهای فوتبال ایران است.

ناامیدی هم‌زمان فرهاد و ساپینتوویزای امارات شهریار باطل شد!

به گزارش 9 صبح، برعکس شهریار فوتبال ایران که اغلب مقابل استقلال ناکام بود، شهریارِ سپاهان نام خود را با درخشش برابر آبی‌های پایتخت عجین کرده است. مهاجمی که با پیراهن پرسپولیس با یک شوت زمینه‌ساز گل عیسی‌ آل‌کثیر شد که پرسپولیس را به صدر جدول برد و در این بازی هم یک پنالتی گرفت که سپاهان را به کورس قهرمانی برگرداند.

پس از هت‌تریک مقابل سایپا و درخشش در بازی‌های اخیر سپاهان، جدال با استقلال میدان بزرگ برای شهریار مغانلو بود. مهاجمی که بعد از روزهای نه چندان خوب اولیه، 5 گل در 5 بازی اخیر برای تیمش به ثمر رسانده بود و برای یک نمایش درخشان دیگر پای به زمین نقش جهان می‌گذاشت.مغانلو در این بازی اگرچه نتوانست گلزنی کند، اما نقش خود را به عنوان مهاجمی با فیزیک خوب ایفا کرد. در آخرین دقیقه نیمه اول او روی یک صحنه در خارج محوطه جریمه صاحب توپ شد و درحالی‌که فشار زیادی را از سوی یامگا متوجه خود می‌دید. به خوبی بدن گذاشت و با یک ضرب توپ را به داخل محوطه جریمه فرستاد که این موقعیت به شکلی ناباورانه توسط محمد کریمی از دست رفت.البته شهریار روی یک ارسال می‌توانست خود نیز در نقش گلزن ظاهر شود، اما ضربه سر او تبدیل به گل نشد و از کنار دروازه گذشت. به نظر شهریار سرنوشت دیگری در این بازی داشت و قرار بود او به شکل دیگری اثر خود را در این بازی بگذارد.در دقیقه 80 این بازی هم شهریار فرصت این را داشت که گلزنی کند و تیمش را به پیروزی برساند اما میلاد زکی‌پور خودخواهی کرد و به او پاس نداد و ضربه نهایی را خود زد که توپ هم تبدیل به گل نشد و به بالای دروازه رفت.اما این پایان کار نبود. مهاجم شماره 70 سپاهان در دقیقه 90+2 یک پاس را در داخل محوطه جریمه کنترل کرد و دوباره بدن خود را مقابل توپ و مدافع گذاشت و پس از چرخش یک پنالتی از کاپیتان استقلال گرفت.

او در این صحنه به شکلی چرخید که سیاوش یزدانی درحالی‌که تصور می‌کرد توپ را خواهد زد، پای این بازیکن را بزند و یک پنالتی به سپاهان بدهد. البته یزدانی اگر خطا نمی‌کرد هم مغانلو با عبور از او در موقعیت گلزنی قرار می‌گرفت و می‌توانست ضربه نهایی را بزند.در نهایت این پنالتی تبدیل به گل شد تا این حرکت شهریار مغانلو اثری مهم در این بازی بگذارد و این مهاجم آماده دوباره نقش موثر خود را در این تیم ایفا و تیمش را به سوی پیروزی هدایت کند.عملکرد درخشان مغانلو مقابل استقلال در حالی رقم خورد که این بازیکن اخیرا با پیشنهادی از سوی اتحاد کلبا مواجه شده است؛ تیمی که تحت هدایت فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال، است اما حالا با این نمایش مغانلو، غیرممکن است که سپاهان او را به هر تیم دیگری بفروشد. 

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت