کدخبر: 20715 تاریخ انتشار:

دلیل جدایی این ستاره از پرسپولیس مشخص شد

امیر روستایی مهاجم سابق پرسپولیس این روزها در قطر شرایط مناسبی دارد.

دلیل جدایی این ستاره از پرسپولیس مشخص شد

به گزارش 9 صبح، امیر روستایی، مهاجم ایرانی باشگاه الشحانیه قطر در خصوص وضعیتش‌ در این تیم اظهار کرد: ابتدای پیوستنم به باشگاه الشحانیه‌ به خاطر ناآشنایی با فضای فوتبال قطر، شرایط کمی سخت بود اما خودم را با وضعیت و جو این تیم وفق دادم و هم اکنون وضعیتم‌ خوب است. در حال حاضر ۹ هفته از بازی‌های لیگ دسته دوم قطر را پشت سر گذاشتیم که در بازی‌ها موفق شده‌ام چهار گل به ثمر برسانم و دو پاس گل به نام خودم ثبت کنم‌. این در حالی است که یک پنالتی به سود تیمم گرفتم. از شرایطم راضی هستم و فکر می‌کنم عملکرد خوبی در این مدت داشته‌ام و امیدوارم تداوم نیز داشته باشد.

وی درباره کیفیت فنی لیگ و امکانات فوتبال قطر ادامه داد: شاید خیلی‌ها فکر کنند که کیفیت لیگ دسته دو قطر پایین است، خودم هم در ابتدای ورودم به الشحانیه فکر می‌کردم کار آسانی پیش روی دارم اما در واقع اینگونه نبود. لیگ قطر از حیث کیفیت فنی سطح بالایی دارد. این در حالی است که امکانات ورزشگاه‌ها و کیفیت زمین‌های قطر نیز جای هیچ حرف و حدیثی باقی نمی‌گذارد. فوتبال قطر و امکانات سخت افزاری آن، هر روز در حال پیشرفت است. من واقعا امیدوارم روزی در فوتبال ایران هم شاهد این امکانات باشیم.

روستایی در مورد تجربه حضور در پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و خوشحالم این افتخار داشتم که در این تیم بازی کنم. در آن مقطع به خاطر برپایی اردوهای تیم ملی امید تمرکز زیادی در تمرینات پرسپولیس نداشتم. در بازی‌های دوستانه عملکرد خوبی داشتم و گلزنی می‌کردم اما هرچه تلاش کردم نتوانستم خودم را به کادر فنی تیم ثابت کنم‌. در شرایط فعلی برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم قرمزپوشان قهرمان لیگ شوند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت