کدخبر: 20424 تاریخ انتشار:

هافبک استقلال در لیست خرید زمستانی ملوان

از استان شمالی کشور خبر می‌رسد این مجموعه با هزینه‌ای مشخص به استقبال فصل نقل و انتقالات رفته تا تنها نماینده گیلان حتما در جمع حرفه‌ای‌ها باقی بماند.

هافبک استقلال در لیست خرید زمستانی ملوان

به گزارش 9صبح،در روزهایی که فصل نقل و انتقالات زمستانی آغاز شده خبر می‌رسد رودی ژستد بازیکن فرانسوی فصل قبل استقلال مورد نظر باشگاه ملوان قرار گرفته و قرار است به این تیم بپیوند. البته هنوز این موضوع قطعی نشده و حتی عده ای از تلاش دلال‌ها برای بازارگرمی کردن برای بازیکن فرانسوی خبر می‌دهند اما لابه لای اخبار نقل و انتقالاتی باشگاه ملوان اسم یک استقلالی دیگر هم شنیده می‌شود.

از شهر بندری انزلی خبر می‌رسد مدیران این باشگاه برای بقا در لیگ برتر و حفظ نماینده گیلان در بین تیم‌های حرفه‌ای فوتبال ایران دست به جیب شده‌اند و احتمالاً قصد دارند عزیزبک آمانوف هافبک تهاجمی ازبکستانی تیم استقلال را هم برای نیم فصل دوم به صورت قرضی از باشگاه استقلال به خدمت بگیرند.

آمانوف با قراردادی نسبتا پایین با استقلالی‌ها قرارداد دارد و در عین حال از شرایط خودش در این تیم راضی نیست. آمانوف در طول نیم فصل اول تنها یک دقیقه در دیدار مقابل گل گهر سیرجان برای استقلال به میدان رفت و در سایر مسابقات همواره پیش از شروع اردوی شبانه روزی تیم از لیست نفرات خط می‌خورد.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد پیشنهاد اولیه جذب آمانوف از سوی باشگاه ملوان همراه با یکی دو باشگاه لیگ برتری دیگر به سعادت آباد و ساختمان استقلال رسیده و مدیران این باشگاه در حال بررسی پیشنهادات رسیده هستند. در این صورت اگر آمانوف به ملوان برود دو خارجی فصل گذشته استقلال در نیم فصل دوم با پیراهن این تیم به میدان خواهند رفت. ضمن اینکه با برگزاری دیدار هفته دوم بین استقلال و ملوان آمانوف روبروی تیم قبلی اش بازی می‌کند و قطعا انگیزه‌های زیادی هم برای نشان دادن توانایی‌هایش خواهد داشت.

منبع:خبرورزشی

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت