کدخبر: 20129 تاریخ انتشار:

رونالدو عربستان را زیر و رو کرد/ پیراهن CR7 در فروشگاه النصر ناموجود شد! +عکس

آمدن کریستیانو رونالدو به باشگاه عربستانی النصر تمام انتظارات باشگاه را تغییر داده است.

رونالدو عربستان را زیر و رو کرد/ پیراهن CR7 در فروشگاه النصر ناموجود شد! +عکس

به گزارش 9صبح،النصر هرگز قهرمان لیگ قهرمانان آسیا نشده، آنها حتی موفق‌ترین باشگاه ریاض هم نیستند، اما با جذب کریستیانو رونالدو همه را در عربستان سعودی و خارج از کشور از سد راه برداشتند و شور و شیدایی بی‌نظیری در شهر ایجاد کرده‌اند.

ورود ستاره پرتغالی باشگاه النصر را متحول کرده است. در حالی که همه منتظر اولین بازی او هستند، فروشگاه تیم و شهر ورزشی شاهد تحولات بزرگی بوده‌اند. مدیر فروشگاه النصر توضیح می‌دهد: «چند روز دیوانه‌وار گذشت. مردم کل فروشگاه را پر کرده بودند و بیرون فروشگاه صف بسته بودند. ما مجبور شدیم با اعضای حراست باشگاه تماس بگیریم تا بیایند و به ما در سر و سامان دادن به اوضاع کمک کنند. در روزهای اول بعد از امضای قرارداد نمی‌توانستم به کارمان ادامه دهیم و همه محصولات و پیراهن‌های شماره هفت ما رو به اتمام بود و مجبور شدیم درخواست محصول کنیم.»

هر فردی که وارد فروشگاه می‌شود برای خرید پیراهن رونالدو می‌آید. از پیراهن‌های تیم اول دیگر خبری نیست و فقط مانکن‌ها در فروشگاه باقی مانده‌اند.

پیراهن کریس رونالدو در النصر

شهر ورزشی نیز به طور شبانه‌روزی برای تمرینات مهاجم پرتغالی آماده می‌شود. همه چیز باید در حد و اندازه‌های رونالدو باشد. در حالی که تنها سه رسانه در هفته در نشست‌های خبری مربی و بازیکنان شرکت می‌کردند، اکنون بیش از ۳۰ رسانه از سراسر عربستان و بسیاری از کشورهای خارجی در این کنفرانس‌ها حضور دارند. و به یاد داشته باشیم که او هنوز اولین بازی خود را انجام نداده است.

تجهیزات جدید، اتاق‌های کاملاً بازسازی شده… همه چیز در النصر در حال تغییر است. اعضای ارتباطی و سازمانی باشگاه از فرصت بزرگی که در دست دارند به خوبی آگاه هستند.

منبع:خبرورزشی

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت