کدخبر: 20088 تاریخ انتشار:

اکران بدشانس‌ترین نسخه یک استقلالی در آزادی!

ارسلان مطهری در یکی از روزهای پر از بدبیاری دوران حرفه‌ای خود، موفق به باز کردن دروازه تراکتور نشد.

اکران بدشانس‌ترین نسخه یک استقلالی در آزادی!

به گزارش 9 صبح، پس از دو فرصت بزرگ از دست رفته در نیمه اول، مطهری امیدوار بود که در ادامه بازی تلافی کند؛ اما روز، روز ارسلان نبود. او ابتدا و در همان ثانیه‌های ابتدایی بازی، روی اشتباه ریکاردو آلوز با اخباری تک‌به‌تک شد و قصد داشت تا او را از پیش رو بردارد که گلر تراکتور با یک پرش به موقع، توپ را از جلوی پای او ربود.موقعیت دوم اما بسیار راحت‌تر از قبلی بود. روی نفوذ دیدنی کوین یامگا از سمت راست و ارسال او به محوطه ششم قدم، ارسلان مطهری با یک دروازه تقریبا خالی روبه‌رو شد؛ ولی توپ روی پای او جفت و جور نشد و ضربه این بازیکن به بدترین شکل ممکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

با از دست رفتن این دو موقعیت بسیار خطرناک، مهاجم استقلال امیدوار بود تا در ادامه بازی بتواند دروازه تراکتور را باز کند و این‌گونه دل هواداران را نیز به دست بیاورد. او که در تمام طول بازی به‌دنبال یک بخت گلزنی دیگر بود، در وقت‌های اضافه اول فرصت فوق‌العاده دیگری را به‌شکلی باورنکردنی از دست داد.

در دقیقه 96 و روی یک پاس در عمق، جعفر سلمانی صاحب موقعیت شد. این بازیکن بدون اینکه نگاهی به مقابل دروازه داشته باشد، با سری پایین، ارسال فوق‌العاده دیدنی به‌روی دروازه داشت و ارسلان مطهری را در برابر دروازه تراکتور و محمدرضا اخباری قرار داد.مهاجم آبی‌پوشان در یک متری خط دروازه، صاحب توپ شد و با شیرجه‌ای بلند، یک ضربه سر را روانه دروازه حریف تبریزی کرد و قصد داشت برای این‌که از گل شدن توپ اطمینان حاصل کند و اخباری مانع از گلزنی او نشود، توپ را به گوشه دروازه هدایت کند که از بخت بد ارسلان، توپ به تیرک دروازه اصابت کرد.در ادامه نیز توپ با برخورد به بدن اخباری، به‌طورکلی از دهانه دروازه دور شد تا روز بدشانسی و بدبیاری‌های مطهری ادامه داشته باشد و او در زمینه هدر دادن موقعیت‌های فوق‌العاده گلزنی، هت‌تریک کند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت