کدخبر: 15966 تاریخ انتشار:

کریستیانو رونالدو قرارداد ۳۵۰ میلیون یورویی برای بازی در عربستان را رد کرده است! +عکس

کریستیانو رونالدو تایید کرد که تابستان امسال پیشنهاد بازی در عربستان را رد کرد؛ پیشنهادی که می‌توانست در صورت قبول آن به پردرآمدترین فوتبالیست جهان تبدیل شود. او همچنین گفت باشگاه های دیگری نیز در فصل تابستان به دنبال جذب او بودند.

کریستیانو رونالدو قرارداد ۳۵۰ میلیون یورویی برای بازی در عربستان را رد کرده است! +عکس

به گزارش 9صبح،کریستیانو رونالدو پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه هیچ تیمی علاقه‌ای به جذب او ندارد، فاش کرد که در تابستان پیشنهادات دیگری هم برای ترک منچستریونایتد داشته است. او که در یک مصاحبه خارق العاده با پیرز مورگان در TalkTV برای اولین بار درباره یک پیشنهاد کلان برای بازی در عربستان سعودی صحبت کرد، گفت که شایعه ۳۵۰ میلیون یورو برای دو فصل حقیقت دارد.

رونالدو در برنامه پیرز مورگان بدون سانسور: ۹۰ دقیقه با رونالدو، گفت: «بله درست است… اما آنچه مطبوعات می‌گویند این است که هیچ کس من را نمی‌خواهد، که کاملا اشتباه است. و راستش را بخواهید اینجا خوشحال بودم، برای پشت سر گذاشتن یک فصل عالی در منچستر یونایتد انگیزه داشتم.»

او ادامه داد: «اما آنها همچنان تکرار می‌کنند که هیچ کس کریستیانو را نمی‌خواهد. چطور بازیکنی که سال گذشته ۳۲ گل به ثمر رسانده باشد را نمی‌خواهند؟»

رونالدو در برنامه پیرز مورگان بدون سانسور

رونالدو همچنین گفت: «من هنوز معتقدم که می‌توانم گل‌های بسیار زیادی بزنم و به تیم کمک کنم، زیرا معتقدم که هنوز خوب هستم و می‌توانم به تیم ملی و حتی منچستریونایتد کمک کنم. اما اگر در اطراف خود انرژی خوبی احساس نکنید، دشوار خواهد بود.»

او با بیان اینکه انتقاد همیشه وجود دارد گفت: «‌می‌گویند “اوه او ۳۷ ساله است، مثل همیشه نیست”. اما می‌خواهم بدانم آیا کسی از همسن و سال‌های من هست که بتواند سطحی را که من نشان می‌دهم حفظ کند… بله، در این لحظه، احساس خیلی خیلی خوبی دارم…. باور دارم که قرار است یک جام جهانی شگفت‌انگیز را پشت سر بگذارم و از نظر جسمی و روحی آماده‌ام… اما پیرز، همین است که هست. زندگی خوب است، من خوبم، چشم اندازم خوب است. خوشحالم که این مصاحبه را با تو انجام می‌دهم و می‌دانم که بحث‌های زیادی را ایجاد خواهیم کرد.»

رونالدو در برنامه پیرز مورگان بدون سانسور

رونالدو با وجود ارتباط با تیم‌هایی نظیر اتلتیکو مادرید، اسپورتینگ لیسبون و ناپولی، نتوانست به باشگاهی در رقابت های برتر اروپا منتقل شود. اما خودش می‌گوید هنوز می‌تواند در سطح بالایی بازی کند.

او گفت: «همه ما هر روز پیر می‌شویم و این طبیعی است. باید خودت را تطبیق بدهی. و من فکر می‌کنم در این بازی هیچ‌کس این ذکاوت را ندارد که با سن خود تطبیق پیدا کند. من هم ندارم، نمی‌خواهم مغرور باشم و بگویم مثل ۲۰ سالگی‌ام هستم. البته که نه. اما آنقدر باهوش هستم که قدرتم را بشناسم و بدانم در چه کاری خوب هستم. و من همچنان در سطح بالایی بازی می‌کنم و گل می‌زنم و به گلزنی ادامه خواهم داد. اگر ذهنم آرام و شاد باشد و اگر کسانی که اطرافم هستند کمک کنند تا بازیکن موفقی باشم، به خصوص مربی و مدیرانم.»

رونالدو همچنین درباره سن بازنشستگی‌اش گفت: «می‌خواهم حداکثر دو یا سه سال دیگر بازی کنم. می‌خواهم در چهل سالگی تمام کنم. فکر می‌کنم ۴۰ سالگی، سن خوبی باشد. اما نمی‌دانم، از آینده خبر ندارم. گاهی اوقات چیزی را برای زندگی‌ات برنامه ریزی می‌کنی اما همانطور که بارها گفتم زندگی پویاست و هرگز نمی‌دانی چه اتفاقی قرار است بیفتد.»

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت