کدخبر: 15668 تاریخ انتشار:

واکنش دروازه‌بان سابق تیم ملی به تصمیم کی‌روش

دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد تصمیم سرمربی یوز‌ها واکنش نشان داد.

واکنش دروازه‌بان سابق تیم ملی به تصمیم کی‌روش

به گزارش 9 صبح، رسول کربکندی در مورد شرایط تیم ملی در آستانه آغاز جام جهانی قطر اظهار داشت: ما با شرایط خوبی به جام جهانی نرفتیم. در زمان بدی مربی عوض کردیم، وقت کمی برای آماده سازی داشتیم، لژیونر‌های ما دیر به تمرینات اضافه شدند و بازی‌های تدارکاتی خوبی نداشتیم. به نظر من هیچ چیزمان ایده‌آل نبود تا یک دور بازی در جام جهانی برگزار نشود نمی‌شود چیزی را پیش‌بینی کرد. به جز انگلیس که تکلیفش روشن است، می‌شود آمریکا و ولز را اذیت کرد. در کل گروه آسانی نداریم اما در گروه مرگ هم نیستیم ولی‌ ای کاش ابتدا با انگلیس بازی نمی‌کردیم و بازی آخر با انگلیس بود.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد پیش‌بینی‌اش از امتیاز تیم ملی در جام جهانی تاکید کرد: فکر می‌کنم در نهایت بتوانیم ۳ امتیاز در جام جهانی بگیریم که امتیازی ایده‌آل است. به هرحال کارمان بسیار دشوار است و امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی در قطر داشته باشیم.

کربکندی در خصوص دعوت از ۴ دروازه‌بان به فهرست نهایی تیم ملی در جام جهانی گفت: کاری که کارلوس کی‌روش کرد عجیب بود. بردن سه دروازه‌بان کافی بود. نهایتا بیرانوند برای ما بازی می‌کند و حتی اگر آسیب دیدگی و محرومیت را هم در نظر بگیریم، دعوت از ۳ دروازه‌بان کافی بود. کاش به جای یک دروازه‌بان اضافی و یک بازیکن کمتر، محمد محبی، میلاد سرلک یا امید نورافکن به تیم ملی دعوت می‌شدند. اگر علیرضا بیرانوند را جدا کنیم، بقیه دروازه‌بان‌های ایران در یک سطح هستند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت