کدخبر: 15630 تاریخ انتشار:

یک کارشناس فوتبال مطرح کرد

کی روش باید پاسخگوی انتخاب عجیبش باشد | ایران از گروه خود صعود نخواهد کرد

کارشناس فوتبال ایران می‌گوید باتوجه به حریفان سختی که در گروه تیم ملی در جام جهانی حضور دارند، نباید خیلی به صعود ایران امیدوار بود.

کی روش باید پاسخگوی انتخاب عجیبش باشد | ایران از گروه خود صعود نخواهد کرد

به زارش9صبح،علی شوری با اشاره به وضعیت تیم ملی ایران در آستانه شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: تیم ملی باوجود تمام اتفاقاتی که در طول این چند وقت برایش افتاد آماده حضور در جام جهانی است. در گروه ایران، تیم‌های بزرگی حضور دارند. انگلستان یکی از مدعیان قهرمانی در این جام است و دیدار اول ما برابر انگلیس یکی از سخت‌ترین بازی‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد: زیرساخت و عملکرد فوتبال اروپا با ما تفاوت‌های بسیاری دارد. آنها همه جور امکاناتی را در اختیار دارند؛ بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دادند و شاداب و سرحال به جام جهانی آمدند اما متأسفانه ما شرایط آنها را نداریم. اختلافات زیادی وجود دارد. بازی‌های تدارکاتی زیادی با تیم‌های صاحب نام انجام ندادیم و تمام امیدمان این است که بازیکنانمان در مقابل انگلستان، ولز و آمریکا با تمام وجود بازی کنند تا بتوانیم حرفی برای گفتن در جام جهانی داشته باشیم.

کارشناس فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا ملی پوشان ما می‌توانند به مرحله بعد صعود کنند؟ گفت: صادقانه بگویم نباید امیدوار باشیم. تیم‌های حرفه‌ای و مطرحی در گروه ما قرار دارند. ضمن اینکه در تیم‌های آنها یک وحدت و همدلی وجود دارد که در این چند وقت در فوتبال ما خصوصاً در بحث تیم‌های ملی وجود نداشته است. با این حال من هم مثل هر ایرانی امیدوارم ایران به مرحله بعد صعود کند.

شوری در پایان خاطرنشان کرد: چند بازیکن آماده به تیم ملی دعوت نشدند. بازیکنی مثل محبی می‌توانست با آمادگی که این روزها دارد و بارها برای استقلال گلزنی کرده در لیست جام جهانی حضور داشته باشد. عجیب است که کی‌روش ۴ دروازه بان را با خود به قطر برد اما محبی آماده را نمی‌برد و باید بعد از جام جهانی، خود او پاسخگو باشد که چرا چنین حرکتی از این مربی با تجربه سر زده است.

منبع:همشهری آنلاین

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت