کدخبر: 15603 تاریخ انتشار:

ادعا یا واقعیتی عجیب و غریب/ کدام سلبریتی‌‌ها برای اجرای برنامه جام جهانی دعوت شدند؟

شنیده می شود که برخی از بازیگران سینما برخی از فوتبالیست های پیشکسوت و حتی چند مجری دور از آنتن برای اجرای ویژه برنامه های جام جهانی در پلتفرم های مختلف دعوت به همکاری شدند اما ...

ادعا یا واقعیتی عجیب و غریب/ کدام سلبریتی‌‌ها برای اجرای برنامه جام جهانی دعوت شدند؟

به گزارش 9صبح،این روزها مد شده است که بعضی از بازیگران کم کار یا برخی از چهره های پر سر و صدا در شبکه های اجتماعی با ادعای رد کردن پیشنهادات میلیاردی اجرای ویژه برنامه مسابقات جام جهانی آن هم به نفع مردم به دنبال درگیر کردن احساسات مردم هستند که این مسائل نمی تواند یک رفتار حرفه ای باشد.

پر واضح است که فوتبال و به خصوص عرصه جهانی قطر که طبیعتا با ابعادی کاملا تخصصی در روزهای آتی کلید می خورد عرصه ای نیست که هر کسی بتواند در مقام کارشناس یا مجری از پس آن برآید. اگر چه هستند بازیگرانی که اشراف کامل به مسائل فوتبالی دارند و در شرایط مختلف اظهارنظرهای متفاوتی از آنها در بحث تیم های ورزشی شنیده اید و گاهی اوقات حتی در خصوص این رشته ورزشی پرطرفدار نظراتی کاملا تخصصی داشته اند و در شبکه های اجتماعی و صفحات شخصی شان بارها بابت همین مسئله پر سر و صدا بوده اند اما این روزها افرادی ادعای پیشنهاد اجرای برنامه های ورزشی را مطرح می کنند که نمی توان آن را باور کرد چرا که با کمترین تحقیقات میدانی می توان متوجه شد که این دوستان عزیز که احساس می کنند از هر آب گل آلودی می شود ماهی گرفت در حوزه ورزش به خصوص فوتبال که این روزها تب و تاب جام جهانی راتجربه می کند و آن قدر مباحث آن فنی و تخصصی هست که هر کسی از پس آن برنمی آید.

طبیعی است که پلتفرم ها برای دیده شدن و دست و پا کردن مخاطب انبوه به سراغ چهره های محبوب معروف فوتبالی و هنری بروند و البته در این مسیر با افراد کارنامه داری وارد مذاکره می شوند که بتوانند از پس کار بربیایند.

اما این به آن معنا نیست که پیشنهاد میلیاردی اجرای مسابقات جام جهانی مستمسکی باشد برای رسیدن به اهدافی که نه رنگ و لعاب ورزشی دارد و نه هدفی حرفه ای در آن لحاظ شده است.

اگرچه تحقیقات ما در خبرگزاری برنا نشان از این دارد که برخی از قهرمانان ورزشی و یکی دو هنرمند سینمایی پیشنهاد اجرای مسابقات جام جهانی را در پلتفرم ها به دلایل مختلف رد کرده اند که این مسئله به زودی رسانه ای خواهد شد اما در پی همین گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا گزارش می دهد که چند پلتفرم فعال ادعای برخی از بازیگران را در خصوص پیشنهادات میلیاردی و اجرای ویژه برنامه جام جهانی تکذیب کرده اند.

منبع:برنا

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت