کدخبر: 15570 تاریخ انتشار:

اقدام عجیب ملی پوش جنجالی

رحمان عموزاد یکی از آزادکاران عنوان‌دار تیم بانک شهر در اقدامی عجیب در مراسم وزن کشی رقابت‌های نیمه نهایی لیگ برتر حضور نیافت.

اقدام عجیب ملی پوش جنجالی

به گزارش 9 صبح،  تیم بانک شهر که رحمان عموزاد، حسن یزدانی و محمدحسین محمدیان را به عنوان ملی‌پوش در اختیار داشت، با زائور اوگویف و عباس گادژی ماگمدوف نیز به عنوان ۲ کشتی گیر عنواندار جهان قرارداد بست، اما در اتفاقی عجیب رحمان عموزاد قهرمان وزن ۶۵ کیلوگرم رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲ اردوی تیم بانک شهر را ترک کرد. در همین راستا هاشم حبیبی مربی تیم کشتی بانک شهر گفت: واقعاً نمی‌دانم چه دست‌های پشت پرده‌ای در لیگ کشتی وجود دارد که چند سالی است در آستانه رقابت‌های نهایی این مسابقات، کشتی گیران ملی پوش، تیم رضا یزدانی را تنها می‌گذارند.

وی بیان اینکه احساس می‌کنم عده‌ای از نفرات وابسته به فدراسیون کشتی هستند که دوست ندارند تیم رضا یزدانی موفق شود، گفت: امیرمحمد یزدانی، یونس امامی، کامران قاسم پور در سال‌های گذشته به دلایل غیر قابل باور اردوی تیم را ترک کردند و امسال نیز رحمان عموزاد دست ما را در پوست گردو گذاشت و شنیدم برای دریافت روادید آمریکا راهی دبی شده است.

حبیبی خاطرنشان کرد: ما تمام تلاش خود را برای تکرار قهرمانی به کار خواهیم گرفت، اما واقعاً این حرکت‌ها از سوی قهرمانان کشتی شایسته این رشته نیست.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت