کدخبر: 15513 تاریخ انتشار:

کی‌روش: این رقص آخرمان بود! | بغض و اشک‌ بازیکنان در رختکن ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل پس از شکست ملی‌پوشان مقابل بوسنی گفت: کاری را که با قلبتان انجام می‌دهید تا آخر به یادتان می‌ماند.

کی‌روش: این رقص آخرمان بود! | بغض و اشک‌ بازیکنان در رختکن ایران

به گزارش 9صبح،تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴، زیر نظر کارلوس کی‌روش پا به رقابت‌ها گذاشت. ملی‌پوشان در مرحله گروهی با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی هم‌گروه شدند که ملی‌پوشان در بازی اول مقابل نیجریه، به نتیجه تساوی دست پیدا کردند و مقابل آرژانتین و بوسنی، تن به شکست دادند.

تقابل آخر ایران در جام جهانی برزیل، با شکست همراه شد. ملی‌پوشان در حالی در بازی سوم خود به مصاف بوسنی رفتند که در صورت پیروزی مقابل این تیم می‌توانستند جواز صعود به مرحله بعدی رقابت‌های جام جهانی را کسب کنند اما این بازی در نهایت با شکست ۳ بر یک شاگردان کی‌روش به پایان رسید. پس از شکست ایران مقابل بوسنی در رختکن تیم ملی چند نفر از بازیکنان به شدت ناراحت بودند و گریه می‌کردند که کی‌روش با آنها صحبت کرد و دلداری‌شان داد.

وضعیت سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران پس از جام جهانی برزیل، در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. کی‌روش که انسجام خوبی در تیم ملی ایجاد کرده بود، در آن زمان نمی‌دانست که با تیم ملی ادامه خواهد داد یا خیر.

او طی مصاحبه‌ای که پس از حذف ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ داشت، درباره اتفاقاتی که بعد از بازی مقابل بوسنی در رختکن شکل گرفت، گفت: اتفاقی که آنجا افتاد راجع‌ به قلب و جان ما بود، وقتی شما کاری را با قلبتان انجام می‌دهید تا آخر به یادتان خواهد ماند.

صحبت‌های کارلوس کی‌روش در حالی مطرح می‌شد که آرین قاسمی (مترجم کی‌روش) هنگام ترجمه پاسخ سرمربی ایران در مورد اتفاقات رخ‌ داده داخل رختکن بغض کرده بود و اشک می‌ریخت.

کی‌روش همچنین در پاسخ به این سوال که آیا به ایران باز خواهد گشت یا خیر؟ گفت: نمی‌خواهم دوباره وارد این صحبت‌ها شوم. این رقص آخرمان بود.

منبع:همشهری آنلاین

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت