کدخبر: 12503 تاریخ انتشار:

عادتی که قهرمان باید آن را ترک کند!

صاف کردن دو بنده کشتی توسط عموزاد به دفعات و به خصوص در دیدار فینال توسط این ستاره دوست داشتنی می‌توانست موجب غفلت و استفاده رقبای او و به خصوص حریف آمریکائی در دیدار فینال شود

عادتی که قهرمان باید آن را ترک کند!

به گزارش 9 صبح، رحمان عموزاد ستاره کشتی ایران در رقابت‌های جهانی بلگراد، بیش از حد معمول دوبنده خود در سرشانه‌ها را لمس می‌کرد.برد‌های پی در پی و هجوم‌های بی امان رحمان عموزاد در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در وزن ۶۵ کیلو گرم این کشتی گیر را محبوب دل هواداران ورزش اول ایران کرد. کشتی گیری که بدون توجه به نام و عنوان‌های متعدد حریفان خود از دقیقه اول کشتی عرصه را بر رقبای خود تنگ می‌کرد و در همه پیچ و خم‌های کشتی، به دنبال امتیاز گرفتن بود. نفس چاق و انرژی زیاد عمو زاد او را کشتی گیری متفاوت از بقیه خوب‌های دنیا در این وزن کرد تا ستاره تازه متولد شده ایران در رقابت‌های جهانی، به مدال طلای این رقابت‌ها دست یابد. این کشتی گیر ۲۰ ساله ایران که سابقه قهرمانی در رده نوجوانان و جوانان در آسیا و جهان را در کارنامه خود دارد، در این رقابت‌ها و به خصوص دردیدار فینال یک حرکت را در جریان کشتی به دفعات تکرار کرد و موجب نگرانی هواداران کشتی ایران به جهت فرصت طلبی احتمالی حریفانش شد. صاف کردن دو بنده کشتی توسط عموزاد به دفعات و به خصوص در دیدار فینال توسط این ستاره دوست داشتنی می‌توانست موجب غفلت و استفاده رقبای او و به خصوص حریف آمریکائی در دیدار فینال شود که این اتفاق نیافتاد تا مدال طلا به کسی که لیاقتش را داشت برسد.

باید دید این جزئی از عادت این ستاره نوظهور کشتی ایران است که باید در تمرینات با دخالت کادر فنی از سر او بیافتد و یا دوبنده قهرمان جهان از شانه‌های او لیز می‌خورد که ازتکرار آن در آینده و قبل از مسابقات جلوگیری به عمل آورد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت