کدخبر: 12368 تاریخ انتشار:

۱۹ نفر از تیم ملی خط می‌خورند!

مطابق با اعلام کارلوس کی‌روش، لیست نهایی بازیکنان تیم ملی برای اردوی اتریش فردا مشخص خواهد شد.

۱۹ نفر از تیم ملی خط می‌خورند!

به گزارش 9 صبح،  کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز بازیکنان داخلی لیگ ایران اعلام کرد لیست بازیکنان حاضر در اردوی اتریش فردا نهایی می‌شود.آنچه مشخص است ترکیب بازیکنان حاضر در این اردو منتخبی از نفرات شاغل در لیگ ایران و لژیونرها خواهند بود.لیست بازیکنان شاغل در لیگ ایران را که به مینی‌کمپ دو روزه دعوت شده‌اند؛ نفرات زیر تشکیل می‌دهند؛

۱- سید پیام نیازمند ۲- علیرضا بیرانوند ۳- سیدحسین حسینی ۴- رامین رضاییان ۵- صالح حردانی ۶- مهدی شیری ۷- مرتضی پورعلی‌گنجی ۸- عارف آقاسی ۹- سامان فلاح ۱۰- آرمین سهرابیان ۱۱- امید نورافکن ۱۲- ابوالفضل جلالی ۱۳- محمد کریمی ۱۴- یاسین سلمانی ۱۵- میلاد سرلک ۱۶- رضا اسدی ۱۷- مهدی حسینی ۱۸- محمد خدابنده‌لو ۱۹- مهدی مهدی‌پور ۲۰- محمد محبی ۲۱- مهدی قایدی ۲۲- سعید صادقی ۲۳- مهدی ترابی ۲۴- شهریار مغانلو و ۲۵- وحید امیری

در حال حاضر لژیونرهای فوتبال ایران را نفرات زیر تشکیل می‌دهند؛

۱- امیر عابدزاده ۲- محمدحسین کنعانی‌زادگان ۳- میلاد محمدی ۴- احسان حاج صفی ۵- احمد نورالهی ۶- سعید عزت الهی ۷- سامان قدوس ۸- مهدی طارمی ۹- سردار آزمون ۱۰- شهاب زاهدی ۱۱- علی قلی‌زاده ۱۲- امیرحسین حسین‌زاده ۱۳- سید مجید حسینی ۱۴- امید ابراهیمی ۱۵- صادق محرمی ۱۶- علی علیپور ۱۷- کریم انصاری‌فرد ۱۸- شجاع خلیل‌زاده ۱۹- علی کریمی ۲۰- علیرضا جهانبخش ۲۱- محمد نادری.

البته طبیعی است که تمام این بازیکنان به صورت کامل به این اردو دعوت نخواهند شد. با نگاهی به تفکیک پست‌های بازیکنان شاغل در داخل و خارج از کشور و اسکواد در دسترس کارلوس کی‌روش، با غربال شدن بازیکنان داخلی  و اضافه شدن لژیونرهای مدنظر سرمربی تیم ملی، فهرست نهایی بازیکنان تیم ملی حاضر در اردوی اتریش احتمالا با حضور ۱۲ تا ۱۴ بازیکن داخلی و همین تعداد بازیکن لژیونر بسته خواهد شد. در ادامه به برخی نکات قابل پیش‌بینی فهرست تیم ملی که به احتمال بسیار زیاد ۲۷‌نفره خواهد بود می‌پردازیم؛

* مصدومیت علی کریمی و وحید امیری غیبت قطعی این دو بازیکن را در اردوی اتریش به همراه خواهد داشت.

* با توجه به اینکه سه دروازه‌بان در این اردو حاضر خواهند بود، به احتمال زیاد از بین سیدحسین حسینی و پیام نیازمند یک نفر از فهرست خط خواهد خورد.

* علی علیپور با توجه به مصدومیتی که او را از حضور در ترکیب ژیل‌ویسنته هم دور کرده به احتمال زیاد جایی در لیست تیم ملی برای اردوی اتریش نخواهد داشت.

* امیرحسین حسین‌زاده با توجه به دوری‌اش از شرایط مسابقه احتمالا در این اردو همراه تیم ملی نخواهد بود.

* با توجه به اینکه اقدامی برای اخذ ویزای اتریش جهت حضور محمد نادری نشده، این بازیکن هم در این اردو حضور نخواهد داشت.

* با توجه به درخشش صادق محرمی و حضور رامین رضاییان در اردو، احتمالا از بین صالح حردانی و مهدی شیری یک نفر و با احتمالی کمتر هر دو نفر از لیست خط خواهند خورد.

* با توجه به حضور قطعی احسان حاج‌صفی و حضور احتمالی میلاد محمدی در اردوی اتریش، از بین نورافکن و ابوالفضل جلالی نهایتا یک بازیکن به اتریش سفر خواهد کرد.

* حضور قریب به یقین عزت‌الهی، قدوس، نورالهی و امید ابراهیمی در اردوی اتریش باعث می‌شود از بین رضا اسدی، یاسین سلمانی، محمد کریمی، مهدی مهدی‌پور و رضا اسدی نهایتا دو بازیکن تیم ملی را در اتریش همراهی کنند.

* حضور شجاع خلیل‌زاده در اردوی اتریش کلید تعداد مدافعین وسط داخلی لیگ در اردوی اتریش است. جایی که اگر شجاع که در همه اردوهای پیشین تیم ملی حاضر بوده دعوت شود، از بین عارف آقاسی، سامان فلاح و آرمین سهرابیان یک نفر به همراه مرتضی پورعلی‌گنجی به اتریش می‌رود تا در کنار محمدحسین کنعانی و سیدمجید حسینی پنج مدافع وسط در اردو را تشکیل دهند.

* با توجه به حضور قابل پیش‌بینی طارمی، آزمون، جهانبخش و قلی‌زاده در اردو، پیش‌بینی می‌شود از بین قایدی، محبی، صادقی، ترابی و مغانلو نهایتا سه نفر در اتریش حاضر خواهند شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت