کدخبر: 12360 تاریخ انتشار:

خیال استقلال و ساپینتو راحت می شود/باران ستاره در دو پست استقلال

یکی از دغدغه‌های شیرین این روزهای سرمربی تیم استقلال قطعاً چینش نفرات تیمش در خط دفاع و حمله آبی‌پوشان است.

خیال استقلال و ساپینتو راحت می شود/باران ستاره در دو پست استقلال

به گزارش 9 صبح، نتیجه درخشان تیم استقلال در دیدار مقابل نساجی و کسب رکورد بیشترین امید گل در یک بازی موجب شد تا استقلال در پایان هفته ششم به عنوان خطرناک ترین خط حمله لیگ برتر شناخته شود.حضور بازیکنانی مانند سجاد شهباززاده، پیمان بابایی، آرمان رمضانی (که مصدومیتش را پشت سر گذاشته)، محمد محبی، امیر ارسلان مطهری، امیر علی صادقی و البته مهدی قایدی که او نیز اغلب اوقات درون هجده قدم حریف حضور دارد موجب شده تا سرمربی استقلال این روزها برای چینش مهره‌های استقلال در ترکیب اصلی این تیم دغدغه‌های شیرینی را با خود به همراه داشته باشد.

به این نفرات اضافه کنید کوین یامگا، هافبک فرانسوی استقلال را که با ده متر جابجا شدن در محل استقرارش در ترکیب آبی پوشان می‌تواند به یک عنصر گلزن تبدیل شود. آنچنان که در دیدار با مس کرمان با حضور به موقع درون ۱۸ قدم توانست زننده تک گل سه امتیازی استقلال باشد، پنالتی زن اول تیم ساپینتو که او را نیز باید در زمره بازیکنان گلزن این تیم جای داد.حالا به توانایی‌های یامگا اضافه کنید آمادگی بالای پیمان بابایی، انگیزه‌های امیر ارسلان مطهری، انرژی جمع شده امیرعلی صادقی (بهترین گلزن استقلال در دیدارهای تدارکاتی) و خلاقیت مهدی قائدی همراه با زوج بوشهری اش محمد محبی که همه و همه جزو سرگرمی‌های شیرین این روزهای ساپینتو در تعطیلات هستند.

گرچه مشابه چنین وضعیتی در خط دفاعی نیز برای سرمربی پرتغالی استقلالی‌ها وجود دارد. جایی که جلالی، غلامی، سیلوا و حردانی خط دفاع ۴ نفره آبی پوشان را تشکیل می‌دهند، در حالی که محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی نیز دو مهره استقلالی مدعی پوشیدن پیراهن اصلی تیم، پشت سر این چهار نفر حضور دارند. بی شک سرمربی استقلال این روزها در اوقات فراغت بیش از هر چیز به این موضوع فکر می‌کند که در بازگشت به تهران و پیش از ورود به هفته هفتم لیگ برتر کدام یک از ستاره‌هایش در دو پست دفاعی و حمله را باید به میدان بفرستد. ناگفته نماند؛ تیم استقلال در هفته هفتم لیگ برتر باید در سیرجان به دیدار تیم امیر قلعه نویی (گل گهر) برود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت