کدخبر: 12346 تاریخ انتشار:

محمد خدابنده‌لو – پرسپولیس؛ پای پول در میان بود؟

محمد خدابنده‌لو یکی از گزینه‌های خرید پرسپولیس بود، ولی او نهایتا سر از گل گهر درآورد.

محمد خدابنده‌لو – پرسپولیس؛ پای پول در میان بود؟

به گزارش 9 صبح، پرسپولیس در این فصل با خرید‌های جدیدی که داشته تا حدودی متحول شده و این روز‌ها صدرنشین لیگ برتر ایران است. این تیم به لطف بیرانوند، پورعلی‌گنجی، گولسیانی، اسماعیلی فر، صادقی، رفیعی و البته یورگن لوکادیا توانسته گوی سبقت را تا به الان از سایر رقبا برباید.با وجود این، یکی از جدی‌ترین گزینه‌های پرسپولیس که حتی قبل از بیرانوند و پورعلی‌گنجی، در فهرست اولیه یحیی گل محمدی قرار داشت از حضور در این تیم سر باز زد. موضوع مربوط به محمد خدابنده‌لو، هافبک جوانی است که بازی‌های درخشانس در تیم امید، چشم پرسپولیسی‌ها را گرفت. در شرایطی که گفته می‌شد انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس نهایی شده، ولی این بازیکن در عین ناباوری سر از تیم گل‌گهر درآورد. آن زمان شایعه شده بود که خدا‌بنده‌لو به خاطر پول بیشتر، قید حضور در پرسپولیس را زده، ولی این بازیکن به تازگی چنین مواردی را تکذیب کرده و از دلیل اصلی رد پیشنهاد پرسپولیس پرده برداشته است.

خدابنده‌لو در گفت‌وگوی تلویزیونی برنامه شب‌های فوتبالی درخصوص نرفتن پرسپولیس گفت: «با پرسپولیس صحبت کردم، اما به دلیل سال منتهی به جام جهانی و برای اینکه نیمکت‌نشین نباشم باشگاه گل‌گهر را انتخاب کردم. شایعات زیادی مطرح شد که من بخاطر مسایل مالی به گل‌گهر رفتم، اما دلیل انتخابم فقط و فقط فنی بود و می‌خواستم بیشتر در زمین مسابقه بازی کنم.»

خدابنده‌لو با اشاره به نوع قراردادش با گل‌گهر افزود: «سقف قرارداد را رعایت کردم و هیچ آپشنی روی قراردادم نگذاشتم و در آینده با اعلام شدن قرارداد‌ها همه متوجه خواهند شد که در مورد من اشتباه فکر کردند.»

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت