کدخبر: 12288 تاریخ انتشار:

گلایه سرپرست تیم ملی از رفتار با اسکوچیچ؛ او با اشک رفت!

حمید استیلی از رفتار فدراسیون فوتبال با اسکوچیچ و پیشنهاد سرمربیگری تیم امید به او انتقاد کرد.

گلایه سرپرست تیم ملی از رفتار با اسکوچیچ؛ او با اشک رفت!

به گزارش 9 صبح، حمید استیلی در گفت‌وگویی با رادیو جوان در پاسخ به اینکه آیا پیشنهاد سرمربیگری تیم امید به اسکوچیچ داده شده است؛ گفت: همینطور است؛ چند روز قبل آقای اسکوچیچ را خواستند و ایشان می‌گفت خیلی بهتر بود من را همینطور کنار بگذارند تا اینکه چنین پیشنهادی بدهند. ایشان از این مسئله خیلی ناراحت شده بودند.

وی افزود: سرمربی تیم امید آقای مهدوی‌کیا است و ایشان در این مملکت آدم کوچکی نیست؛ شما اگر ایشان را نمی‌خواهید اول با ایشان صحبت و قطع همکاری کنید و بگویید قرارداد شما تمام شده و ما دیگر شما را نمی‌خواهیم؛ پس از آن به آقای اسکوچیچ که تیم را به جام جهانی برده چنین پیشنهادی بدهید.

استیلی با انتقاد از این رفتار ادامه داد: این پیشنهاد واقعا توهین به یک مربی است. ایشان مربی تیم ملی است و بهترین نتایج را کسب کرده اما الان ایشان را کنار می‌گذارید؛ اشکالی ندارد اما شجاعانه اعلام کنید. این حق هر فدراسیونی است که با هر کسی دوست دارد قرارداد ببندد اما شجاعانه اعلام‌ کند ما نمی‌توانیم با هم کار کنیم و خداحافظ؛ کاملا جوانمردانه و بااخلاق. بحث این است که حرف‌های دروغ می‌زنند و کارهای فریبکارانه انجام می‌دهند. خیلی شفاف بگویید و به آقای مهدوی‌کیا احترام بگذارید.

او در واکنش به اینکه آیا از مهدوی‌کیا برای حضور در جلسه دعوت شده است گفت: آدم از همین مسئله ناراحت می‌شود؛ شما اول با آقای مهدوی‌کیا قطع همکاری کنید و سپس به آقای اسکوچیچ پیشنهاد بدهید. این کارها درست نیست؛ با فوتبال این مملکت بازی می‌کنید که چه بشود؟ هر جا شفافیت و صداقت باشد مردم می‌پذیرند.

استیلی در واکنش به اینکه در آینده می‌گوید که چه اتفاقاتی رخ داده بیان کرد: از گذشته دیده‌اید که من زمانی که کنار می‌روم چیزی نمی‌گویم ولی الان اگر حرفی نزنیم خیانت به فوتبال است. قصد تخریب کسی را نداریم؛ بحث نقد است. اینکه شما این کارها را انجام می‌دهید، به‌جز آسیب به فوتبال چیزی ندارد. می‌گویند ورزش آلوده است. بله؛ کسانی که ورزش را اداره می‌کنند آلوده هستند نه ورزشکاران و فوتبالیست‌ها. البته نمی‌گوییم همه اینطور هستند اما تعداد زیادی واقعا آلوده هستند؛ اکثرا غیرورزشی‌ها هستند که این مسئله را ایجاد می‌کنند.

وی در پایان در پاسخ به اینکه آیا اسکوچیچ پیشنهاد هدایت تیم امید را قبول خواهد کرد یا خیر گفت: خدا شاهد است روزی که با هم در مرکز ملی فوتبال بودیم، چشم ایشان پر اشک شد و گفتند کاش من را کنار بگذارند و این پیشنهاد را به من ندهند. آقای اسکوچیچ به هیچ‌وجه این مسئله را قبول نمی‌کند؛ ایشان این پیشنهاد را به‌عنوان توهین تلقی می‌کرد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت