کدخبر: 12150 تاریخ انتشار:

آقای ساپینتو! انتقادهای ما از سر دلسوزی است نمی‌خواهیم جای تو را بگیریم

پرویز برومند دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، اگر پیشکسوتان انتقادی از استقلال می‌کنند از روی دلسوزی است نه اینکه بخواهند جای کسی را بگیرند.

 آقای ساپینتو! انتقادهای ما از سر دلسوزی است نمی‌خواهیم جای تو را بگیریم

به گزارش منیبان، پرویز برومند درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در هفته پنجم لیگ برتر گفت: ما گفتیم قرعه‌کشی خوبی برای استقلال افتاده است و اگر سپاهان را ببرد چند بازی آسان خواهد داشت، ولی متأسفانه تیم در چند اخیر امتیازهای بدی را از دست داده است. این خیلی بد است. آیا مدیریت نمی‌خواهد تصمیمی بگیرد؟ آیا کسی نبود به ساپینتو کیفیت بازی بازیکنان در فصل گذشته را نشان دهد؟ امسال چه اتفاقی افتاده است که بازیکنان کیفیت 50 درصد خودشان را هم ندارند؟ در تمرینات چه می‌گذرد؟ چرا کاری کرده‌اند که صدای هوادار در هفته پنجم در آمده است؟ از مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال خواهش می‌کنم هر چه زودتر کمیته پیشکسوتان را تشکیل دهد تا هفته‌ای یکی دو جلسه با ساپینتو برگزار کنند و شرایط تیم را به او بگویند. هوادار استقلال چهار ساعت از وقتش را می‌گذارد تا بازی خوب ببیند، نه اینکه با ناراحتی و اعصاب به‌هم ریخته به منزلش برگردد.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از رفتارهای کنار خط ساپینتو تصریح کرد: زمانی که بیژن طاهری، بهزاد غلامپور و خسرو حیدری لب خط کنار ساپینتو آمدند، رفتار او به حدی زننده بود که به من برخورد، منی که پیشکسوت استقلال هستم. نمی‌دانم آن سه نفر چه واکنشی دارند و چطور می‌خواهند تحمل کنند، ولی این رفتارها درست نیست. ساپینتو سه ماه است در استقلال حضور دارد، ولی هنوز از بازیکنان شناخت ندارد. یکی از مهمترین عناصر هجومی تیم کوین یامگاست، ولی در دفاع راست استفاده شد. در دقایق پایانی همه دنبال بازیکن خلاق و تعیین‌کننده هستند، آن وقت سرمربی تیم مهدی قایدی را بیرون می‌کشد.

برومند با اشاره به اینکه ساپینتو نسبت به انتقادهای بازیکنان پیشین استقلال واکنش نشان داده بود، گفت: اگر کسی حرفی می‌زند از سر دلسوزی است. آقای ساپینتو! اگر اروپایی هستی و نمی‌فهمی، ما این چیزها را می‌فهمیم. آقای ساپینتو! اگر انتقادی می‌کنیم از روی دلسوزی است نه اینکه بخواهیم جای تو را بگیریم. اتفاقاً دوست داریم با توجه به امکاناتی که برای ساپینتو فراهم شده است، او در استقلال موفق باشد. وقتی نفت مسجدسلیمان و پیکان را نمی‌بریم، مس کرمان را به زور می‌بریم و از سپاهان شکست خورد، صدای هوادار در می‌آید. قصد جسارت به تیم‌های دیگر را ندارم، اما ما تیم قهرمان هستیم و باید این تیم‌ها را ببریم. مدیریت و کادر فنی استقلال نباید از انتقادهای ما ناراحت شوند، چون نمی‌خواهیم جای کسی را بگیریم. دل‌مان برای هواداران می‌سوزد. بحث داوری هم به کنار، چون اعتقاد دارم آنقدر باید خوب بازی کنیم که داوری تأثیر نداشته باشد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت