کدخبر: 12139 تاریخ انتشار:

لوکادیا با پرسپولیس رکورد زد!

روزنامه‌نگار معروف انگلیسی نوشته که یورگن لوکادیا در دو بازی برای پرسپولیس به اندازه ۳۰ بازی اخیر خود در بوندسلیگا، جزیره و ام ال اس گلزنی کرده است.

لوکادیا با پرسپولیس رکورد زد!

به گزارش 9 صبح، یورگن لوکادیا در بازی مقابل هوادار با یک جایگیری فوق‌العاده موفق شد دروازه را باز کند و در حالی که هنوز دقایق بازی‌اش به ۱۸۰ نرسیده، دومین گل خود با پیراهن پرسپولیس را به ثمر برساند. این گل در حالی به ثمر رسید که لوکادیا در دور برگشت فصل ۲۰۲۱-۲۲ با پیراهن بوخوم تنها دو گل زده و دروازه بایرن مونیخ و دورتموند را باز کرده بود، اما در سایر مسابقات عملکرد خوبی را از خود نشان نداده بود. در دور رفت او هیچ گلی برای برایتون نزده بود تا با آماری ضعیف به صورت قرضی راهی بوخوم شود. همین موضوع مورد اشاره اندی نیلر ستون نویس روزنامه اتلتیک قرار گرفته است: یورگن لوکادیا مهاجم سابق برایتون در بازی‌های لیگ برتر خلیج فارس دو بار برای پرسپولیس در برد مقابل صنعت نفت و هوادار گلزنی کرده است. این تعداد گلی است که مرد هلندی در ۳۰ بازی قبلی برایتون، سینسیناتی و بوخوم به ثمر رسانده است.

این توییت از آن جهت کنایه آمیز است که برایتون با صرف هزینه بالا لوکادیا را به خدمت گرفت و انتظار داشت که او نقش یک ستاره واقعی را ایفا کند، اما لوکادیا باوجود گلزنی مقابل آرسنال و اورتون، هرگز در سطح موردنظر ظاهر نشد و سه بار به صورت قرضی در تیم‌های مختلف در آمریکا و آلمان رفت تا شاید به فرم مدنظر برسد، اما هرگز این اتفاق برایش رخ نداد. یک شروع فوق‌العاده برای لوکادیا با پرسپولیس حالا دوباره توانایی او را _در سطحی پایین‌تر_ به هواداران فوتبال نشان می‌دهد. البته انتظارات از لوکادیا بالاتر از این است و او باید تعداد گل‌های بیشتری را برای تیمش بزند. لوکادیا آخرین بار در فصل ۲۰۱۳-۱۴ با پیراهن پی اس وی توانست گل‌های خود در لیگ برتر را دو رقمی کند و حالا این چالشی است که در لیگ برتر ایران هم دنبال می‌کند تا شاید برای اولین بار به عنوان آقای گلی دست یابد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت