کدخبر: 12136 تاریخ انتشار:

هوادار باخت اما آمار پرسپولیس را خراب کرد

هوادار تهران علی‌رغم شکست سه‌گله مقابل پرسپولیس موفق به باز کردن دروازه بیرانوند شد و مالکیت بیشتری نیز از مدعی جدی قهرمانی در این بازی داشت‌.

هوادار باخت اما آمار پرسپولیس را خراب کرد

به گزارش 9 صبح، پرسپولیس تهران در شرایطی با نتیجه سه بر یک و ارائه بازی تماشایی هوادار را در دستگردی شکست داد که یحیی گل‌محمدی احتمال خطرساز شدن این تیم تازه تاسیس را به شاگردانش گوشزد کرده و از لزوم گلزنی زودهنگام برای گره نخوردن بازی گفته بود.هوادار با سه گل عقب افتاد اما موفق شد یک آمار بسیار مهم برای پرسپولیس و علیرضا بیرانوند را خراب کند. اعلام پنالتی مشکوک برای هوادار فرصت عالی گلزنی برای حریف پرسپولیس را فراهم کرد تا داریوش شجاعیان از روی نقطه پنالتی دروازه بیرو را پس از چهار بازی باز کند.

در این بازی پرسپولیس برخلاف چهار مسابقه قبل مالکیت کمتری از حریف داشت و هواداری‌ها با مالکیت ۵۴ درصدی و دقت پاس بالاتر مقابل قرمزها بازی کردند. پرسپولیس ۲۶۰ پاس صحیح و هوادار ۳۴۸ پاس درست در این بازی داشتند.تیم جوان هوادار مقابل پرسپولیس دومین شکست فصل خود را تجربه کرد و پنج امتیازی باقی ماند. هوادار برای جبران این شکست هفته آینده نیز مصاف بسیار سختی پیش رو دارد.شاگردان الهامی به رفسنجان خواهند رفت تا با مس این شهرستان بازی کنند. شاگردان ربیعی در ۵ هفته اول لیگ پنج تساوی را کسب کردند و تشنه پیروزی هستند و هواداری‌ها نیز در پی جبران این شکست در خارج از خانه خود هستند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت