کدخبر: 12124 تاریخ انتشار:

شایعه تکان دهنده در فضای مجازی؛ آنقدر تاج را بزنید تا برود و کی روش هم برنگردد!

درست در روزهایی که انتقادات شبکه سه سیما از رییس فدراسیون فوتبال شدت گرفته، یکی از پایگاه های خبری ادعا کرد مدیر شبکه سوم سیما به برنامه سازان تلویزیون دستور داده تاج را تا سر حد رفتن از فدراسیون فوتبال تخریب کنند.

شایعه تکان دهنده در فضای مجازی؛ آنقدر تاج را بزنید تا برود و کی روش هم برنگردد!

به گزارش 9 صبح،در حالی که اطرافیان رییس فدراسیون فوتبال معتقدند دلیل موضع گیری تند سازمان صدا و سیما علیه رییس فدراسیون فوتبال اصرار مهدی تاج به واگذاری حق پخش به باشگاه های لیگ برتری است، یک پایگاه خبری امروز ادعا کرد علی فروغی فرمان زدن تاج را صادر کرده است.انتقادات تلویزیون از مهدی تاج از فردای پیروزی او در انتخابات فدراسیون فوتبال شدت پیدا کرده است. تلویزیون که تا قبل از انتخابات، مخالف جدی بازگشت تاج به فوتبال بود حالا با شدت بیشتری به رییس فدراسیون فوتبال حمله می کند.

حامیان تاج می گویند بخشی از این حمله ها به واسطه دلخوری محمدحسین میثاقی و تهیه کننده برنامه فوتبال برتر از مهدی تاج است چرا که تاج علاقه خاصی به عادل فردوسی پور داشت و این علاقه چندان خوشایند مهدی هاشمی، تهیه کننده برنامه فوتبال برتر و مجری جوانش نیست اما اطرافیان تاج معتقدند ریشه این حمله ها را باید در تصمیم مهدی تاج جستجو کرد. تاج که همزمان با ریاست فدراسیون فوتبال، نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم هست، تصمیم گرفته به درخواست AFC که می گوید درآمدهای باشگاه ها باید شفاف باشد، حق پخش تلویزیونی را مستقیم به باشگاه ها واگذار کند. نزدیکان او می گویند همین تصمیم کافی است تا تلویزیون بخواهد تیشه به ریشه تاج بزند اما حالا پایگاه خبری نود تی وی نوشته دستور زدن مهدی تاج را علی فروغی صادر کرده است.

در گزارش نود تی وی آمده است: علی فروغی که مخالفت شدیدی با تاج دارد، به تیم های خبری تلویزیون تاکید کرده دست از تخریب تاج برندارند و آنقدر این روند را ادامه بدهند تا تاج برود و کی روش هم به نیمکت تیم ملی برنگردد!این که علی فروغی واقعا چنین دستوری داده باشد هیچ سند و مدرکی ندارد و فعلا در حد حرف و شنیده هاست. چند شب قبل نیز در فضای مجازی شایعه شده بود شفاهی به مجریان شبکه سه گفته اندبه تاج رحم نکنید اما این هم از حد شایعه فراتر نرفت. این دستور فروغی قابل اثبات نیست اما تخریب رییس فدراسیون در شبکه سوم سیما و به ویژه در برنامه فوتبال برتر عیان است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت