کدخبر: 12117 تاریخ انتشار:

عبور پرسپولیسی‌ها از رکورد ۸۲ دقیقه‌ای استقلال

سرخ پوشان در اولین مرحله از دورخیز خود برای شکستن رکورد‌های استقلال توانستند از رکورد مقاومت آن‌ها در ابتدای فصل به میزان ۸۲ دقیقه عبور نمایند.

عبور پرسپولیسی‌ها از رکورد ۸۲ دقیقه‌ای استقلال

به گزارش 9 صبح، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد میزبان خود هوادار را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو برداشته و موقعیتش را در صدر جدول تثبیت نماید.در یکی از دیدار‌های مهم هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد میزبانش هوادار را در ورزشگاه خالی از تماشاگر دستگردی در غرب تهران با نتیجه ۳ بر یک شکست داده تا با توجه به توقف سپاهان در دربی اصفهان، موقعیتش را در صدر جدول تثبیت نماید.شاگردان گل محمدی در این بازی توانستند سومین پیروزی فصل و سومین پیروزی پیاپی خود را در شبی جشن بگیرند که بهترین نتیجه این فصل خود را به دست آورده بودند. اما آن‌ها در شبی که نتیجه‌ای خوب رقم زده تا به تنهایی در صدر جدول قرار گیرند، برای اولین بار در این فصل دروازه شان باز شد تا خط تیره مقابل گل خورده این تیم در جدول رده بندی از بین برود.استقلال در حالی فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد که دو آمار فوق‌العاده از خود به جای گذاشت. اولین آمار فوق‌العاده آن‌ها ثبت اولین و تنها قهرمانی بدون شکست در همه ادوار لیگ برتر بود و دومین آمار خوب آن‌ها هم جابجایی رکورد خودشان در آیتم کمترین گل خورده در یک فصل از ۱۳ گل به ۱۰ گل بود.آبی‌ها که فصل گذشته دژ مستحکمی در خط دفاع داشتند و به ندرت دروازه شان در طول فصل باز شد، اولین گل فصل خود را در هفته چهارم، مقابل فجر در شیراز و در دقیقه ۹۴ خوردند تا مقاومت آن‌ها پس از ۳۶۰ دقیقه شکسته شود.

پرسپولیس که فصل را خوب آغاز کرده و در پایان هفته پنجم هم در صدر جدول قرار گرفته است، برای اولین بار در این فصل در دقیقه ۸۲ و از روی نقطه پنالتی گل خورد تا مقاومت آن‌ها پس ۴۴۲ دقیقه شکسته شود. بدین ترتیب سرخ پوشان در اولین مرحله از دورخیز خود برای شکستن رکورد‌های استقلال توانستند از رکورد مقاومت آن‌ها در ابتدای فصل به میزان ۸۲ دقیقه عبور نمایند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت