کدخبر: 11923 تاریخ انتشار:

سکوت نگران کننده تاج درباره سرمربی تیم ملی

رئیس فدراسیون فوتبال حاضر نشد درباره انتخاب سرمربی تیم ملی و دبیرکل فدراسیون فوتبال حرف بزند.

سکوت نگران کننده تاج درباره سرمربی تیم ملی

به گزارش 9 صبح، رئیس منتخب فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد سرمربی تیم ملی، حرفی نزد، اما در عین حال گفت: موضوع صدور مجوز حرفه‌ای مهم است و نباید بپذیریم که استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا محروم باشند.

مهدی تاج پس از برگزیده شدن به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال، در جمع خبرنگاران گفت: از اعضای مجمع تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند و رای خوبی دادند. مایل نیستم درباره اتفاقاتی که پیش از مجمع رخ داد حرف بزنم. باید همه دست به دست هم بدهیم و برای تعامل و برنامه‌ریزی آینده تلاش کنیم. مجموعه فوتبال مجموعه خوبی است و همه یکدیگر را می‌شناسیم. رای اعضای مجمع مسئولیت من را سنگین کرد. از گذشته و رفتاری که انجام شد گله‌ای ندارم.

وی افزود: شاید برخی دوستان اطلاعات من را نداشته باشند. برداشتی که از کنفدراسیون آسیا و رقبایی که دارم این است که همین الان اگر همه دست به دست هم بدهیم چند هیچ از کره‌جنوبی، ژاپن و قطر عقب هستیم. باید از همه این کشور‌ها پیش بیفتیم، چون ایران هستیم و فوتبال اول آسیا را داریم. موضوع صدور مجوز حرفه‌ای برای ما بسیار مهم است و نباید بپذیریم که استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا محروم باشند.

رئیس فدراسیون فوتبال حاضر نشد درباره انتخاب سرمربی تیم ملی و دبیرکل فدراسیون فوتبال حرف بزند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون پنج‌ستاره دوباره تکرار می‌شود؟ گفت: باید فوتسال و فوتبال ساحلی رشد کنند. زمانی در فوتبال ساحلی دوم جهان بودیم، ولی حالا به رده ۱۶ رسیده‌ایم.

تاج درباره اسنادی که در روز‌های اخیر به عنوان احکام قضایی او منتشر شده بود گفت: اطلاعی ندارم.

وی درباره زمان ورود کمک‌داور ویدئویی به فوتبال ایران هم گفت: نمی‌دانم.

تاج در پاسخ به این سوال که آیا لغو مجمع انتخاباتی در نیمه‌شب منطقی بود؟ گفت: از کسانی که در ۲ هفته گذشته اتفاقات را رقم زدند بپرسید.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت