کدخبر: 11799 تاریخ انتشار:

کارلوس کی‌روش از نیمکت تیم ملی ایران نا امید شد؟

در شرایطی که به نظر می‌رسید کی‌روش منتظر اتفاقات نیمکت تیم ملی ایران است، او سفری به مصر داشته است.

کارلوس کی‌روش از نیمکت تیم ملی ایران نا امید شد؟

به گزارش 9 صبح، حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران آنهم پیش از شروع رقابت‌های جام جهانی از آن دست اتفاقاتی است که جنجال زیادی به راه انداخته است. اگرچه قبلا بازیکنان تیم ملی ایران خواسته بودند کی‌روش جایگزین اسکوچیچ در تیم ملی برای جام جهانی شود، ولی اتفاقات به گونه‌ای دیگررقم خورد.

بعد از اختلاف نظر بین دوستان مهدی طارمی و سردار آزمون در تیم ملی، پروژه بازگشت کی‌روش به تیم ملی ایران کامل نشد. فدراسیون وقت از دراگان اسکوچیچ حمایت و اعلام کرد این مربی نه تنها در جام جهانی بلکه در جام ملت‌های آسیا هم روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست. با این وجود، صحبت‌های مهدی تاج، یکی از کاندیدا‌های ریاست فدراسیون فوتبال ایران معادلات را دوباره به هم ریخت. تاج صراحتا از این موضوع گفت که اگر رئیس فدراسیون شود دوباره کارلوس کی‌روش را به ایران برمی گرداند. این اظهارنظر با واکنش کی‌روش هم مواجه و او با انتشار فیلمی از حضورش در رختکن تیم ملی، بازگشتش به ایران را رد نکرد.

با این حال، عدم صلاحیت مهدی تاج (تا این لحظه) ظاهرا کی‌روش را برای بازگشت به ایران ناامید کرده است. به ویژه اینکه او به تازگی سفری هم به مصر داشته که حرف و حدیث زیادی در پی داشته است. برای سفر کی‌روش به مصر دو دلیل عنوان شده که دومی مهم است. اول اینکه گفته شده برای دریافت مطالباتش از فدراسیون فوتبال مصر راهی این کشور شده و دوم اینکه قصد دارد با مسئولان باشگاه الاهلی این کشور برای هدایت این تیم باشگاهی به توافق برسد. اگر این موضوع در روز‌های آتی نهایی شود، آن وقت بحث بازگشت کی‌روش به فوتبال ایران به طور کلی ملغی می‌شود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت