کدخبر: 11767 تاریخ انتشار:

اشکان و انتقام از تراکتوری که دوستش داشت!

فولاد دومین تیم ایرانی اشکان دژاگه است اما این بازیکن سابق بوندسلیگا حضورش در لیگ برتر ایران را با تراکتور رسمی کرده بود.

اشکان و انتقام از تراکتوری که دوستش داشت!

به گزارش 9 صبح، اشکان دژاگه کاپیتان سابق تیم ملی امشب در دقایق کوتاهی در زمین بود و با یک ضربه سر تماشایی و هوشمندانه پای اولین پیروزی فولاد در لیگ بیست و دوم امضای قشنگی انداخت. دژاگه که در دقیقه 80 به جای ساسان انصاری وارد میدان شده بود، برخلاف بازی مقابل نفت آبادان در اولین مسابقه لیگ بیشتر در محوطه جریمه حریف آفتابی شد و سانتر ارسالی علیاری از جناح چپ را با یک برش تمیز به گل سرنوشت ساز مسابقه فولاد مقابل تراکتور تبدیل کرد تا این ماراتن گلزنی در نهایت به سود جواد نکونام به پایان برسد و او در سومین هفته اولین برد فصل را در خانه جشن بگیرد. بردی که مشقت بسیاری به فولادی ها تحمیل کرد.

سرنوشت این بود که دژاگه اولین گل خود در لیگ تازه را در دیدار مقابل تیمی به ثمر برساند که بخش عمده دوران فوتبالش در ایران را با پیراهن آن گذرانده بود. تراکتوری که یکی از جام های به دست آمده اش در سال های اخیر (جام حذفی 3 فصل پیش) را مدیون گلزنی اشکان و نقش آفرینی او است. این گل شاید افسوسی برای محمدرضا زنوزی مالک تراکتور هم باشد که همیشه با دژاگه، حاج صفی و مسعود شجاعی رابطه خوبی داشت اما زمین فوتبال جای تعارف نیست.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت