کدخبر: 11688 تاریخ انتشار:

فاکتورهای قهرمانی استقلال بیشتر از پرسپولیس و سپاهان است

هافبک اسبق آبی پوشان اعتقاد دارد استقلال در ورزشگاه آزادی با حضور تماشاگران خود با یک گل از حریفان خود جلو است.

فاکتورهای قهرمانی استقلال بیشتر از پرسپولیس و سپاهان است

به گزارش 9 صبح، محسن یوسفی درباره شرایط استقلال در این فصل لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به شکست در هفته اول مقابل سپاهان  استقلال در هفته دوم  محکوم به کسب سه امتیاز مقابل ملوان بود که در نیمه اول ناهماهنگ ظاهر شد، اما با شروع نیمه دوم و تغییر سیستمی که ساپینتو ایجاد کرد و با تعویض های انجام شده استقلال توانست اختیار عمل بازی را در دست بگیرد و در نهایت با کسب سه امتیاز این بازی به تهران باز گردد.

وی افزود : قایدی و محبی هردو بازیکنانی بوده که در گذشته در تیم‌های خود تاثیر گذار ظاهر شده و توانستند به همین دلیل به تیم ملی راه پیدا کند حالا نیز با توجه به بازی های تیم ملی در جام جهانی فکر می‌کنم این دو با انگیزه تر از گذشته در این فصل ظاهر خواهند شد و این اتفاق می‌تواند به سود استقلال رقم بخورد.

یوسفی در خصوص بازی هفته سوم استقلال مقابل مس کرمان گفت: مس نشان داده تیمی‌است که به راحتی به حریفان امتیاز نمی‌دهد و قطعاً برای کسب ۱ امتیاز بازی خارج از خانه خود به میدان می‌آید اما حضور تماشاگران به آبی پوشان انگیزه می‌دهد و این مسئله می‌تواند یک امتیاز مثبت برای استقلال باشد. در واقع استقلال با حضور تماشاگرانش با یک گل از حریفان پیش است.

هافبک اسبق آبی پوشان در پایان خاطر نشان کرد : به نظر من استقلال این فصل نیز قهرمان خواهد شد چراکه فاکتورهای قهرمانی را نیز دارد و با اضافه شدن  کاوه رضایی و سیاوش یزدانی یک تیم کامل خواهد شد. ساپینتو مربی با هوشی است که با برنامه ریزی دقیقی که دارد در این فصل استقلال را قهرمان خواهد کرد. گرچه تیم های پرسپولیس و سپاهان هم مدعی هستند ولی نمی‌توانند مانع قهرمانی استقلال شوند و برابر آبی پوشان کم می‌آورند. 

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت